Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Moped (nën 50cc) | Piaggio

Ciao , 218
Liberty , 51
Model Tjeter , 460
Zip , 23
Sot 14:05 ,

Per marakli

50 000 LEK

Viti: 2020
15 Jan 20:24 ,

franco borini

420 EUR

15 Jan 09:18 ,

piaggio rizato

300 LEK

28 Dhj 23:48 ,

Piaggio bravo

300 LEK Çmimi me zbritje

24 Dhj 09:01 ,

Shitet

150 LEK

23 Dhj 23:34 ,

Okazjon 120lek

120 LEK

20 Dhj 15:33 ,

shkoder

200 LEK

06 Dhj 14:06 ,

PIAGGIO SI

250 EUR

03 Dhj 16:26 ,

Shitet

200 LEKNë fillim