Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 411
Aixam , 124
Alfa Romeo , 2770
Alpina , 52
Artega , 40
Audi , 24688
BAIC , 19
Bentley , 61
BMW , 19356
Bugatti , 30
Buick , 29
Cadillac , 148
Chevrolet , 1032
Chrysler , 903
Citroën , 4802
Corvette , 21
Dacia , 173
Daewoo , 400
Daihatsu , 201
DeTomaso , 2
Dodge , 227
Ferrari , 48
Fiat , 12480
Ford , 28906
GMC , 69
Great Wall , 47
Grecav , 4
Honda , 842
Hummer , 103
Hyundai , 2527
Infiniti , 68
Isuzu , 127
Jaguar , 972
Jeep , 1267
Kia , 1166
Koenigsegg , 18
KTM , 31
Lada , 31
Lancia , 1647
Land Rover , 4246
Landwind , 5
Lexus , 86
Lifan , 5
Ligier , 6
Lincoln , 100
Lotus , 6
Maserati , 51
Maybach , 7
Mazda , 1171
Mercedes-Benz , 108523
MG , 100
MINI , 1208
Mitsubishi , 2937
Morgan , 5
Nissan , 4774
NSU , 5
Opel , 16242
Peugeot , 7118
Piaggio , 85
Plymouth , 1
Pontiac , 15
Porsche , 1268
Proton , 4
Renault , 10352
Rover , 540
Saab , 288
Seat , 3046
Škoda , 1625
Smart , 4855
Spyker , 3
Ssangyong , 383
Subaru , 99
Suzuki , 918
Talbot , 3
Tata , 81
Toyota , 9726
Trabant , 4
Triumph , 3
TVR , 22
UAZ , 6
VW Volkswagen , 54051
Volvo , 2159
Wartburg , 8
Wiesmann , 9
Yugo , 28
Zastava , 35

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 22:33
Linku:
,

Mercedes Benz c220 bluefficency

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:54
Linku:
,

OKAZION ML Mercedes-Benz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 10:51
Linku:
Dyqani ,

Peugeot 307

280 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:40
Linku:
Dyqani ,

Okazion C 280 v6 benzine 4x4 2006 nga zvicra

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:52 ,

Mercedes Benz R Class okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:52 ,

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:51 ,

Volkswagen Passat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:51 ,

��Letrar per 1 vit te plote��

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:51 ,

Okazjon

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:51 ,

Tata Indica 2014

2 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 23:51 ,

Pasat 2.0 Naft Automat 2012 Sapo Ardhur

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione