Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 4
Aixam , 1
Alfa Romeo , 46
Alpina , 1
Artega , 1
Audi , 475
BAIC , 3
Bentley , 2
BMW , 324
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 35
Chrysler , 13
Citroën , 143
Corvette , 1
Dacia , 29
Daewoo , 2
Daihatsu , 4
Dodge , 6
Fiat , 323
Ford , 852
GMC , 1
Honda , 27
Hummer , 3
Hyundai , 74
Infiniti , 2
Isuzu , 5
Jaguar , 16
Jeep , 21
Kia , 38
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 43
Land Rover , 128
Lexus , 3
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 3
Mazda , 31
Mercedes-Benz , 1600
MG , 1
MINI , 35
Mitsubishi , 53
Nissan , 132
Opel , 363
Peugeot , 165
Piaggio , 1
Porsche , 41
Renault , 176
Rover , 28
Saab , 2
Seat , 82
Škoda , 62
Smart , 98
Ssangyong , 13
Subaru , 5
Suzuki , 36
Tata , 2
Toyota , 480
TVR , 2
VW Volkswagen , 1095
Volvo , 212

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

27 Nën 15:56
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - FORD FUCUS

805 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES E-320

490 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 15:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES-BENZ E-CLASS

309 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:45
Linku:
Dyqani ,

Shirtet Urgjent - MERCEDES BENZ S-320

399 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 15:56
Linku:
Dyqani ,

Shitet BMW SERI-3

260 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:40 Dyqani ,

❌FORD FIESTA 2009 MOTORRI 1.4 NAFTE SUPER GJENDJE❌

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:40 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:39 Dyqani ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE ✅ VITI 2005✅

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:39 Dyqani ,

❌VOLKSWAGEN GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE❌

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:38 Dyqani ,

❌FORD FIESTA TITANIUM✅ MOTORR 1.4 NAFTE❌

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:38 Dyqani ,

❌FORD FUSION VITI 2006 MOTORRI 1.4 NAFTE ❌

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:37 Dyqani ,

TOYOTA YARIS VITI 2004✅ BENZINE✅

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 ,

Citroen nemo 1.3 naft 2012 automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:10
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,8300 EURO

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 Dyqani ,

AUDI A4 AVANT,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT,���� 7499��

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Dyqani ,

VW GOLF V CROSS,2008,2.0 NAFTE,AUTOMAT,6300 EURO

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Dyqani ,

AUDI S4,3.0 TFSI (400PS),2010,AUTOMAT,19.900 EURO

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:09 Dyqani ,

BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,2007,AUTOMAT,7600 EURO

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,4200 EURO

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5600 EURO

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:57 Dyqani ,

Kia Sorento nafte 2.5 Automatike letra te paguara

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:57 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:57 Dyqani ,

BMW X5 Nafte Automat 2005 sherbime te kryera!

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:57 Dyqani ,

Jeep Compass Benzine Gaz Automatike 2010 me dogane

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:56 Dyqani ,

Rexton Nafte 2.9 me 7 vende 4x4 letra te paguara

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:56 Dyqani ,

Evo 3.0 Nafte Full Optional 2008 letra te paguara

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:56 Dyqani ,

Audi A6 benzine Gaz 2.4 Automatike 2006 me dogane

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 Dyqani ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:54 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:54 Dyqani ,

Okazionn Fiat Bravo 1.9 Multijet 2008 3,100€

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:54 Dyqani ,

Volkswagen Golf Sportline

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:25 Dyqani ,

VW TOURAN 2.0 NAFT 2005 AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25 Dyqani ,

FIAT DOBLO 1.9 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:25 Dyqani ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:24 Dyqani ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:19 Dyqani ,

FORD FUSION 1.4 TDCI 2006 TITANIUM

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:19 Dyqani ,

VW GOLF 4 1.9 TDI OKAZJON

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Dyqani ,

MERCEDES S500 L BENZIN-GAZ

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Dyqani ,

vw polo kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:07 Dyqani ,

Renault koleos

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:07 Dyqani ,

Bmw 320 naft Kamio Automatike

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim