Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 416
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2909
Alpina , 56
Artega , 40
Audi , 26544
BAIC , 16
Bentley , 63
BMW , 20470
Bugatti , 35
Buick , 30
Cadillac , 149
Chevrolet , 1107
Chrysler , 935
Citroën , 5050
Corvette , 22
Dacia , 171
Daewoo , 425
Daihatsu , 216
DeTomaso , 2
Dodge , 264
Ferrari , 52
Fiat , 13059
Ford , 30831
GMC , 68
Great Wall , 58
Grecav , 4
Honda , 919
Hummer , 110
Hyundai , 2627
Infiniti , 71
Isuzu , 128
Jaguar , 1002
Jeep , 1359
Kia , 1228
Koenigsegg , 19
KTM , 31
Lada , 35
Lancia , 1733
Land Rover , 4487
Landwind , 6
Lexus , 94
Lifan , 4
Ligier , 6
Lincoln , 106
Lotus , 6
Maserati , 55
Maybach , 5
Mazda , 1215
Mercedes-Benz , 115133
MG , 101
MINI , 1251
Mitsubishi , 3140
Morgan , 5
Nissan , 5005
NSU , 6
Opel , 17250
Peugeot , 7498
Piaggio , 97
Plymouth , 2
Pontiac , 14
Porsche , 1210
Proton , 5
Renault , 10760
Rover , 556
Saab , 311
Seat , 3236
Škoda , 1751
Smart , 5076
Spyker , 3
Ssangyong , 392
Subaru , 104
Suzuki , 1013
Talbot , 3
Tata , 78
Toyota , 10550
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 24
UAZ , 7
VW Volkswagen , 57890
Volvo , 2316
Wartburg , 7
Wiesmann , 9
Yugo , 29
Zastava , 38

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.
3 600 EUR
20 000 EUR

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione