Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 326
Aixam , 114
Alfa Romeo , 2441
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20354
BAIC , 6
Bentley , 55
BMW , 15621
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 128
Chevrolet , 857
Chrysler , 803
Citroën , 3966
Corvette , 22
Dacia , 161
Daewoo , 375
Daihatsu , 181
DeTomaso , 1
Dodge , 176
Ferrari , 43
Fiat , 10659
Ford , 24021
Great Wall , 40
GMC , 54
Grecav , 2
Honda , 736
Hummer , 89
Hyundai , 2087
Infiniti , 61
Isuzu , 113
Jaguar , 836
Jeep , 1110
Kia , 998
Königsegg , 16
KTM , 23
Lada , 24
Lancia , 1439
Land Rover , 3618
Landwind , 4
Lexus , 88
Lifan , 4
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 42
Maybach , 5
Mazda , 1130
Mercedes-Benz , 91403
MG , 95
MINI , 1051
Mitsubishi , 2604
Morgan , 5
Nissan , 4115
NSU , 7
Opel , 13785
Peugeot , 6209
Piaggio , 73
Pontiac , 16
Porsche , 1084
Proton , 4
Renault , 9145
Rover , 482
Saab , 251
Seat , 2564
Škoda , 1316
Smart , 4167
Spyker , 3
Ssangyong , 344
Subaru , 93
Suzuki , 778
Talbot , 2
Tata , 73
Toyota , 7573
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 44932
Volvo , 1755
Wartburg , 6
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 33

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

05 Korr 17:49
Linku:
,

Mercedes-Benz E200

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:39
Linku:
Dyqani ,

FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:41
Linku:
,

Nissan Qashqai Kontaktoni ne Whats up

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:00
Linku:
,

Ford Focus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Korr 12:21
Linku:
,

S-Class 550 4-Matik

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 01:44 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:44 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:44 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 01:44 ,

Mercedez benz c220evo

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:44 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:44 ,

Ford Fusion 1.6 diesel ardhur nga ch zyrihu

3 495 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:43 Dyqani ,

BMW X5,3.0 NAFTE,4X4,VITI 2008,AUTOMAT,11.999 EURO

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:43 Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK,2.0 NAFTE,2009,AUTOMAT.7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:43 Dyqani ,

AUDI A3,2009 FACELIFT,2.0 NAFTE,AUTOMAT 8200 EURO

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:43 Dyqani ,

PEUGEOT 1007,AUTOMAT,2005,1.6 BENZINE/GAZ,3500 EUR

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:39 ,

Jaguar S Type Benzin Gaz Targa AA M.Nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:37 ,

Audi A5 Diesel

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 ,

E class 350 4 matic full opsional super gjendje

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

AUDI AUTOMATIK !!!

3 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35
Linku:
,

Citroen

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:35 ,

Jeep 4X4 2.8auto nafte xhamat e zijn shum i paster

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:35 ,

Mercedes c200 kompresor benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35 ,

Okazionnnnnn Opel 1.7 nafte 2010 super e paster

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:35 ,

����Okazion. Mercedes c200 2005���� Nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

BMW SERIA 3 AUTOMAT

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:31 ,

OKAZION

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 ,

Mercedes Benz C220 Automat 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 ,

Jaguar S Type 4.2 Benzin Gaz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:30 ,

Honda Civic Benzin Gaz

4 500 EUR

Sot 01:24 ,

BMW Seria 3 2.0 Targa Aa M.Nderrimi

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:22 ,

Range Rover Sport

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:22 ,

Land Rover Discavery 4.6 Benzin Gaz Targa AA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:22 ,

Skoda Fabia 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:21 ,

Audi A4 M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:21 ,

Shitet Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë V6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:18 ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:11 ,

Okazion

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:11 ,

Fiat croma 2008

2 999 EUR

Sot 01:09 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft.2005

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:09 ,

B clas 150.2009 Gaz-Benzinë

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim