Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 323
Aixam , 114
Alfa Romeo , 2440
Alpina , 42
Artega , 30
Audi , 20335
BAIC , 5
Bentley , 53
BMW , 15530
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 28
Cadillac , 129
Chevrolet , 857
Chrysler , 801
Citroën , 3970
Corvette , 22
Dacia , 159
Daewoo , 375
Daihatsu , 179
DeTomaso , 1
Dodge , 173
Ferrari , 42
Fiat , 10581
Ford , 23919
Great Wall , 40
GMC , 52
Grecav , 2
Honda , 733
Hummer , 86
Hyundai , 2075
Infiniti , 61
Isuzu , 110
Jaguar , 828
Jeep , 1109
Kia , 994
Königsegg , 16
KTM , 23
Lada , 24
Lancia , 1437
Land Rover , 3599
Landwind , 4
Lexus , 90
Lifan , 4
Ligier , 5
Lincoln , 94
Lotus , 6
Maserati , 42
Maybach , 5
Mazda , 1128
Mercedes-Benz , 91087
MG , 96
MINI , 1049
Mitsubishi , 2599
Morgan , 5
Nissan , 4093
NSU , 7
Opel , 13707
Peugeot , 6201
Piaggio , 73
Pontiac , 16
Porsche , 1083
Proton , 4
Renault , 9117
Rover , 482
Saab , 253
Seat , 2554
Škoda , 1317
Smart , 4153
Spyker , 3
Ssangyong , 344
Subaru , 92
Suzuki , 771
Talbot , 2
Tata , 72
Toyota , 7552
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 22
VW Volkswagen , 44777
Volvo , 1754
Wartburg , 6
Wiesmann , 7
Yugo , 21
Zastava , 33

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

30 Qer 10:36
Linku:
Dyqani ,

Porsche Cayenne

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:19
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,2009 FACELIFT,2.0 NAFTE,AUTOMAT 8200 EURO

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 01:52
Linku:
,

Shiten Toyota Prius dhe pjese kembimi

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:59
Linku:
,

S 350 L Shitet ose Nderrim SUV Q7,GLE,Q8,BMV

42 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 08:48
Linku:
,

Kerkoj Audi per pjes 3.4.5.6.7.8.Q7

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 07:21 ,

OKAZION

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:21 ,

BMW 2.0 BENZIN+GAZ VITI 2004 SUPER OKAZIONNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:21 ,

GOLF 5 VITI 2004 EKONOMIKE 1.9 NAFT AKULLLLLLLLLLL

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 ,

Bens Ml

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 ,

Opel zafira Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:20 ,

Mercedes Benz C220 Automat 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:20 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:20 ,

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2006 7Vende Automat Super

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:20 ,

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2006 7Vende Automat Super

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:20 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:20 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:20 ,

Mercedes Benz C220 Automat M.Nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:20 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 07:20 ,

Honda Civic Benzin Gaz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:20 ,

Shitet Mercedes Benz

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

Mitcubishi Outlander 2.0 TDI

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:20 ,

cls 350

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 ,

Benz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:19 ,

Mercedes Benz B Class Automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:19 ,

R Klas Cdi viti2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 ,

Shitet E270 AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:19 ,

OPEL CORSA kamje AUTOMAT 1.4 BENZIN VITI 2007

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 ,

Vw Audi viti 2006 kamje atomat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:19 ,

Ford FUSION 1.4 naft kamjo Automat viti 2005

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 ,

Kadillak

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:19 ,

Reno clio benzin /gaz 2008

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:19 ,

BMW X5

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:19 ,

VW Golf 6 1.6 nafte Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:19 ,

Opel Zafira 1.9 naft viti 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:18 ,

VW Passat CC gaz/benzin 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:18 ,

Ford Fuzjon kamje AUTOMAT 1.4 NAFT viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:18 ,

Jep Cherokee viti 2008 kamjo Automat

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:18 ,

MAKINA ME QERA 20 EURO DITA cmime konkuruese

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:18 ,

Audi A 3 1.9 naft viti 2006

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:18 ,

SHITET Toyota Jarvis kamjo Automat motorr 1.4 naft

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:18 ,

MERCEDES BENZ C 220 cdi kamje AUTOMAT

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:18 ,

OPEL ANTARA KAMJE AUTOMAT MOTORRI 200 NAFT

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:18 ,

SUZUKI liana Kamjo Automat BENZIN-GAZ

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:18 ,

Ford Fiesta 1.4 naft viti 2006 Manual

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:18 ,

Fjat Bravo VITI 2010 1.6 naft

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:18 ,

TOYOTA Aygo kamje AUTOMAT MOTORRI 1.1 BENZIN

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:17 ,

SHITET VW Tiguan viti 2009 kamjo Automat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:17 ,

PEZHO 107 KAMJO AUTOMAT VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:17 ,

Toyota RAV4 2012

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:17 ,

Ford Fokus vit 2007 MOTORRI 1.6 NAFT

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:17 ,

SHITET Vw pasat 1.9 naft viti 2007

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:17 ,

Opel agila 1.3 NAFT VITI 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim