Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 339
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2463
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20431
BAIC , 9
Bentley , 56
BMW , 15904
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 134
Chevrolet , 869
Chrysler , 820
Citroën , 4032
Corvette , 22
Dacia , 154
Daewoo , 380
Daihatsu , 185
DeTomaso , 1
Dodge , 182
Ferrari , 44
Fiat , 10815
Ford , 24360
Great Wall , 41
GMC , 57
Grecav , 2
Honda , 744
Hummer , 90
Hyundai , 2102
Infiniti , 62
Isuzu , 113
Jaguar , 840
Jeep , 1126
Kia , 1005
Königsegg , 16
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1459
Land Rover , 3660
Landwind , 4
Lexus , 91
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 45
Maybach , 5
Mazda , 1150
Mercedes-Benz , 92544
MG , 97
MINI , 1075
Mitsubishi , 2643
Morgan , 5
Nissan , 4172
NSU , 6
Opel , 13959
Peugeot , 6267
Piaggio , 74
Pontiac , 16
Porsche , 1095
Proton , 4
Renault , 9254
Rover , 486
Saab , 253
Seat , 2591
Škoda , 1337
Smart , 4243
Spyker , 3
Ssangyong , 343
Subaru , 95
Suzuki , 794
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7807
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45457
Volvo , 1804
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 14:37
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32
Linku:
,

Shitet Toyota Yaris Verso Nafte

3 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 19:42
Linku:
,

XC90 Volvo ���� Automat

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:40
Linku:
,

Volvo

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 11:47 ,

Benc super gjendje.okazion.1.3 lek

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:24 ,

Shitet makina me cmimi te arsyeshem

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:43 ,

Makina Smart Me Qera

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:41 ,

Shitet bejm dhe ndrrim

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 07:59 ,

Shitet Mercedes Benz E CLASS

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 23:14 ,

Toyota Yaris hybrid

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Gush 14:02 ,

Okazion Shitet Mini Cooper D

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 11:05 ,

shitet Makina

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 19:04 ,

Shiten pjese per saab 9-5 2002 2.2 nafte

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 18:12 ,

Fugonnnn okazionnnn

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Korr 15:28 ,

Hyundai terracan

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 15:27 ,

Mercedes benz E 280

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 22:35 ,

Shes makin

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:46 ,

Land rover defender me qera.

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Korr 10:30 ,

Shitet 11+1 okazionnn

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Korr 19:45 ,

Opel corsa

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 18:43 ,

Ford Transit

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 18:30 ,

SHITEN OKAZION

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 04:23 ,

Volvo s80 D4 163 cv

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 16:06 ,

Jepet me qera evente,ditelindje,kokteile,kamping

1 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 16:03 ,

kerkoj te blej makina per pjes

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Korr 15:29 ,

Pjes kembimi golf ford opel fiat citoen

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 09:18 ,

Karrotrec 24h��0683060160

1 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 23:03 ,

OFROJM SHERBIME MOTORRIKE XHENERIKE FUORISTRADA &

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 21:04 ,

Okazion

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 23:10 ,

Tel serioze

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 16:16 ,

pjes per benc a140 a170 c220

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Korr 23:36 ,

Pjes per golf ford opel fiat

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 21:28 ,

Range rover sport

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 21:06 ,

Shitet ose nderrohet sprinter 313 vit prodhim 2015

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 18:35 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 17:19 ,

Pjes kembimi volvo v40 2003 1.9 nafte

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 12:13 ,

Mercedes Benz A200 CDI Manual i 2005

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 10:53 ,

Makina

1 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 10:37 ,

Shitet Ford transit

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 14:14 ,

Shitet Fiat Punto

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 22:20 ,

Pjes per golf 4 opel ford fiat

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 09:47 ,

Pjes kembimi

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 16:39 ,

Makine ne gjendje sh.te mire

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 12:58 ,

Mercedes benz e 270 cdi avangarde 2004 automatik

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 15:07 ,

ford focus

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 21:27 ,

Fugon ford

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 19:50 ,

Ekonomike

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 15:21 ,

Fiat

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 22:10 ,

Shitet okazion

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 15:41 ,

Pres suvatimi

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim