Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 414
Aixam , 124
Alfa Romeo , 3054
Alpina , 56
Artega , 34
Audi , 29075
BAIC , 30
Bentley , 52
BMW , 21842
Bugatti , 32
Buick , 32
Cadillac , 130
Chevrolet , 1146
Chrysler , 913
Citroën , 5137
Corvette , 22
Dacia , 176
Daewoo , 434
Daihatsu , 311
DeTomaso , 3
Dodge , 292
Ferrari , 38
Fiat , 13901
Ford , 31996
GMC , 58
Great Wall , 61
Grecav , 11
Honda , 916
Hummer , 99
Hyundai , 2789
Infiniti , 64
Isuzu , 132
Jaguar , 984
Jeep , 1422
Kia , 1223
Koenigsegg , 15
KTM , 29
Lada , 19
Lancia , 1725
Land Rover , 4994
Landwind , 6
Lexus , 79
Lifan , 17
Ligier , 5
Lincoln , 107
Lotus , 6
Maserati , 47
Maybach , 8
Mazda , 1236
Mercedes-Benz , 121663
MG , 82
MINI , 1359
Mitsubishi , 3122
Morgan , 7
Nissan , 5107
NSU , 8
Opel , 18277
Peugeot , 7824
Piaggio , 106
Plymouth , 2
Pontiac , 10
Porsche , 1386
Proton , 6
Renault , 10974
Rover , 471
Saab , 285
Seat , 3397
Škoda , 1797
Smart , 5367
Spyker , 3
Ssangyong , 385
Subaru , 118
Suzuki , 1088
Talbot , 1
Tata , 118
Tesla , 8
Toyota , 9881
Trabant , 6
Triumph , 2
TVR , 20
UAZ , 16
VW Volkswagen , 60164
Volvo , 2403
Wartburg , 6
Wiesmann , 9
Yugo , 33
Zastava , 36

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Yesterday 12:41
Link:
Makina , Tiranë

X5 2014 (3.0 Naft)

27 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Yesterday 17:24
Link:
Makina , Tiranë

Passat SE 2012, 2.0 Nafte, Autpmat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 10:23
Link:
Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET BMW X1

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 11:26
Link:
Makina , Tiranë

Audi Q5 - 2.0 viti 2020

35 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Today 14:17
Link:
Makina , Sarandë

VW Sharan 2011 7 vende Super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Today 21:44 Makina , Mallakastër

Shitet bmw 530 angleze

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 21:44 Makina , Lushnjë

OKAZION BMW Seria 1 Viti 2008 Shitet per arsye emigrimi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Today 21:44 Makina , Fier

Mercedes Benz ML

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 21:44 Makina , Fier

Mercedes Benz E420

13 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 21:44 Store Makina , Durrës

VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 SUPER GJENDJE WOLFSBURG EDITION

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 21:44 Store Makina , Durrës

OKAZION Mercedes Benz C220 CDI C Klas C Class

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:44 Makina , Shkodër

FORD FIESTA 1.6 TDCI MANUALE TITANIUM

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:44 Store Makina , Tiranë

Shitet BMV -520

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Today 21:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 63 AMG

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:44 Makina , Tiranë

VW Golf 1.9 TDI •LOOK R32•

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:44 Makina , Elbasan

Mercedes Benz CLS350d Super Gjendje

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:44 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E 320 0696409500

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:44 Makina , Tiranë

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Today 21:44 Makina , Durrës

Okazion benzin gaz shitet nderrohet viti 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 21:44 Makina , Tiranë

Audi A3-2.0-Nafte-Automat-V-05-06����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz-E220 -V-04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 21:42 Makina , Korçë

Ford Galaxy 1.9 TDI (shitet & ndrohet) taksa+kual 2 vjet

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Today 21:41 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E-CLASS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 21:41 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E220

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 21:41 Makina , Fier

OKAZION BENZ E 220

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 21:41 Store Makina , Durrës

2012 VOLKSWAGEN VW PASSAT 2.0 TDI SEL ��FULL OPTIONS��

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 21:41 Store Makina , Durrës

2013 Mercedes Benz B Class 250

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 21:41 Store Makina , Durrës

2009 VW Volkswagen Tiguan 4Motion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 21:41 Makina , Durrës

A klas 200 CDI����Full Option,Automat 7G ,09/2007,����

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 21:41 Makina , Durrës

opel corsa

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:38 Makina , Vlorë

Shitet X5 automat 3.0

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 21:38 Makina , Tiranë

Nissan Juke 2016 75.000 km

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Today 21:38 Makina , Tiranë

BMW Seria 530 Naft 2010 Automat

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:38 Makina , Tiranë

Super okazion

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 21:38 Store Makina , Tiranë

Passat B8

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:38 Store Makina , Durrës

2011 Land Rover Range Rover Vogue HSE

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 21:38 Store Makina , Durrës

2011 Volkswagen Jetta 2.5 SE 94k Milje Full Options

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Today 21:38 Store Makina , Tiranë

AUdi a6

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 21:36 Makina , Pogradec

Volkswagen Golf 5 Plus 2006 Automatike Cel: 068 35 06 684

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Today 21:35 Makina , Lezhë

Mercedes

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 21:35 Makina , Tiranë

shitet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 21:35 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 TDI

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:35 Makina , Tiranë

Golf 5 naft 1.9 viti 2007 Manuale

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 21:35 Makina , Elbasan

AUDI Q5 2.0 T QUATRO-Automatik-2011

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Today 21:35 Makina , Vlorë

Fiat panda AUTOMAT 1,2 benzinë

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 21:35 Makina , Tiranë

C 220 super okazion

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 21:35 Makina , Tiranë

⚫️Mercedes Benz C Class 2012 Amg line⚫️

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 21:35 Makina , Tiranë

Opel astra 2.0 full options okazion

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Today 21:35 Makina , Durrës

E class 270cdi

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:35 Makina , Fier

Ford Focus 1.6 Naft super gjendje ☎️0696689881☎️

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:33 Store Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 21:33 Store Makina , Tiranë

Audi A6

5 580 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:33 Store Makina , Tiranë

VW Golfe 5 plus

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:33 Store Makina , Elbasan

ML 350 blueficency ///AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:33 Store Makina , Tiranë

BM C classe 1.8 benzine Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information