Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 274
Aixam , 104
Alfa Romeo , 2528
Alpina , 39
Artega , 20
Audi , 27163
BAIC , 24
Bentley , 36
BMW , 19153
Bugatti , 18
Buick , 11
Cadillac , 29
Chevrolet , 346
Chrysler , 669
Citroën , 3849
Corvette , 6
Dacia , 102
Daewoo , 28
Daihatsu , 11
DeTomaso , 2
Dodge , 233
Ferrari , 12
Fiat , 8004
Ford , 28853
GMC , 18
Great Wall , 15
Grecav , 8
Honda , 216
Hummer , 11
Hyundai , 1989
Infiniti , 28
Isuzu , 157
Jaguar , 574
Jeep , 1214
Kia , 1025
Koenigsegg , 11
KTM , 27
Lada , 4
Lancia , 1003
Land Rover , 5447
Landwind , 4
Lexus , 21
Lifan , 2
Ligier , 3
Lincoln , 2
Lotus , 2
Maserati , 15
Maybach , 6
Mazda , 850
Mercedes-Benz , 121259
MG , 32
MINI , 297
Mitsubishi , 2896
Morgan , 7
Nissan , 3923
NSU , 6
Opel , 12795
Peugeot , 5005
Piaggio , 33
Plymouth , 2
Pontiac , 3
Porsche , 367
Proton , 3
Renault , 7441
Rover , 417
Saab , 268
Seat , 2274
Škoda , 1117
Smart , 1077
Spyker , 3
Ssangyong , 417
Subaru , 38
Suzuki , 416
Talbot , 1
Tata , 82
Tesla , 3
Toyota , 9826
Trabant , 5
Triumph , 2
TVR , 15
UAZ , 12
VW Volkswagen , 54474
Volvo , 1994
Wartburg , 4
Wiesmann , 7
Yugo , 20
Zastava , 23

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.25 Jan 08:58
Link:
Makina , Durrës

SEAT ALTEA 1.9 NAFTE✅ KAMIO AUTOMATIKE✅ GJENDJE 10/10✅

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 16:05
Link:
Store Makina , Tiranë

Shitet FORD FOCUS nafte 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 14:30
Link:
Store Makina , Tiranë

Volkswagen Phaeton

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Today 17:30
Link:
Store Makina , Tiranë

Volvo XC60 D3 2.0 DIESEL

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Yesterday 22:40
Link:
Makina , Tiranë

Shes autobus Irizar PB

25 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Today 22:34 Makina , Tiranë

KIA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA ME 7 vende

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:34 Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2011 ME DOGAN ZVICRA

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:34 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2.0 NAFT 2007 ZVICRA FULL OPTIONS

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:34 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2010 ME DOGAN

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:34 Store Makina , Tiranë

Audi A6

5 580 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:34 Store Makina , Tiranë

VW Golfe 5 plus

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:34 Store Makina , Elbasan

ML 350 blueficency ///AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:33 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO 2013 FRIGORIFER NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:33 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.6 NAFT 2012 ZVICRA FULL OPTIONS

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

Golf VII 2.0 nafte GTD , Automat

17 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

MB 180 A classe

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Fiat fiorino 1.3 nafte automat

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Renault 1.9 nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

ML 350 blueficency///AMG

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Bmw 530 sw

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:32 Store Makina , Tiranë

BMW X5

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

GLK 250 AMG/// 4-matik

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:32 Store Makina , Tiranë

BMW X5. 4.0 -X-drive

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:32 Makina , Tiranë

Peugeot 206 PLUS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:32 Store Makina , Durrës

2012 VOLKSWAGEN VW PASSAT 2.0 TDI SEL ��FULL OPTIONS��

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 22:32 Store Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:32 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! C KLAS 220 CDI - AVANGARD 2006 MANUALE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 250 AMG Line

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Today 22:32 Makina , Tiranë

toyota corolla 1.4 d4d automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

GLK 250 AMG/// 4-matik

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

Range Rover sport HSE

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

VW Golf VII 2.0 GTD

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Audi A8 4.2 TDI Quattro

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Land Rover Discvery HSE

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Cadyy 1.9 sdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Land Rover EVOQUE 2.0 td4 DINAMIC

21 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

ML 350 blueficency ///AMG

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Hynday accent 1.6 nafte AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Renault Megane CABRIOLET

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:29 Makina , Durrës

Touran 2.0 TDi

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Durrës

VW Golf VI 2.0 TDi

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:29 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 TDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA 2012 MUNDESI NDRRIMI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Shkodër

FORD FIESTA 1.6 TDCI MANUALE TITANIUM

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Kavajë

VW GOLF 5 2.0TD(I) AUTOMAT

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 Blutek - VITI 2012 AMG PAKET

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:29 Makina , Tiranë

OKAZJON SHITET BENX 220 VITI 2001 ME LETRA 1250 euro

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Kavajë

vw golf 5 1.9 Tdi

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Kavajë

NISSAN QASHQAI 2.0 Dci Automat

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Makina , Kavajë

JEEP CHEROKEE 2.8 Crdi Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION!!! E KLAS 220 AVANGARD ( AMG PAKET ) 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! C KLAS 200 - VITI 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! C KLAS 220 - AUTOMATIK 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 200 Automat Avangarde

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:29 Makina , Elbasan

Mercedes Benz CLS350d Super Gjendje

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information