Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 160
Aixam , 32
Alfa Romeo , 412
Alpina , 18
Artega , 6
Audi , 4073
BAIC , 8
Bentley , 25
BMW , 3277
Bugatti , 9
Buick , 18
Cadillac , 121
Chevrolet , 573
Chrysler , 170
Citroën , 1545
Corvette , 22
Dacia , 65
Daewoo , 307
Daihatsu , 221
DeTomaso , 1
Dodge , 62
Ferrari , 41
Fiat , 5899
Ford , 5414
GMC , 34
Great Wall , 18
Honda , 504
Hummer , 46
Hyundai , 826
Infiniti , 26
Isuzu , 7
Jaguar , 171
Jeep , 265
Kia , 257
KTM , 3
Lada , 16
Lancia , 785
Land Rover , 190
Landwind , 3
Lexus , 37
Lifan , 15
Ligier , 5
Lincoln , 80
Lotus , 3
Maserati , 62
Maybach , 5
Mazda , 420
Mercedes-Benz , 8508
MG , 54
MINI , 796
Mitsubishi , 393
Nissan , 1536
NSU , 2
Opel , 5210
Peugeot , 2739
Piaggio , 81
Pontiac , 12
Porsche , 709
Proton , 3
Renault , 3237
Rover , 106
Saab , 34
Seat , 1059
Škoda , 624
Smart , 4791
Ssangyong , 15
Subaru , 55
Suzuki , 512
Talbot , 1
Tata , 6
Tesla , 1
Toyota , 2649
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 8
VW Volkswagen , 10733
Volvo , 699
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 10

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Today 11:26
Link:
Makina , Tiranë

Audi Q5 - 2.0 viti 2020

35 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Today 13:06
Link:
Store Makina , Korçë

SHITET

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 16:55
Link:
Makina , Tiranë

CLS 63 AMG V8 BiTurbo Performance

32 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Today 17:25
Link:
Makina , Durrës

SKODA FABIA STYLE 2016 !!! SI E RE

7 199 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Today 08:58
Link:
Store Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive ( M SPORT ) 2014 SAFETY PACKAGE FULL!!!

28 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Today 22:06 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:06 Makina , Tiranë

RENAULT TRAFFIC LUNGO 2.0 BENZIN ME 9 VENDE ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:05 Makina , Tiranë

SEAT ALEHAMBRA 1.8 BENZIN 2006 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:05 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 BENZIN 2.0 VITI 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 22:05 Makina , Tiranë

C 240 b 5200 e 4 matic

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:05 Makina , Tiranë

OKAZJON PASAT VIT 2000 BENXIN TAKSA 1 VIT 1199 euro

1 199 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:05 Store Makina , Durrës

2013 Mercedes Benz B Class 250

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 22:05 Store Makina , Durrës

2009 VW Volkswagen Tiguan 4Motion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 22:05 Store Makina , Durrës

2011 Land Rover Range Rover Vogue HSE

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 22:05 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 VITI 2007 ZVICRA

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 22:02 Store Makina , Durrës

2010 Mercedes Benz S550 LUNGO Full Options

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 21:56 Makina , Tiranë

Tiguan Business Line

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:56 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 21:53 Makina , Tiranë

e60 525i M5

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:53 Makina , Durrës

BMW 640i 2015

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 21:53 Makina , Durrës

BMW 640xI 16'

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Today 21:53 Makina , Durrës

Audi 3.0T Supercharged S-Line

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 21:50 Makina , Durrës

C Class 300 12'

10 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:50 Makina , Tiranë

C 200 KOMPRESOR 1.8 BENZIN.AUTOMATIK

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:47 Makina , Tiranë

Okazion 9600€ Bmw seria 3 viti 2013 2.0Benzine f30 320i

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 21:47 Makina , Shkodër

SHITET MUNDESI NDERRIMI ✅

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:47 Makina , Tiranë

Shitet 1.8 benzin

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:47 Makina , Tiranë

B-CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 21:47 Makina , Dibër

OPEL CORSA 1.2 BENZIN

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 21:44 Makina , Fier

Mercedes Benz E420

13 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 21:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 63 AMG

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 21:44 Makina , Tiranë

DISQE RSQ8-SQ8 23inch 2022

3 200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 21:44 Makina , Tiranë

Golf 6 gjendje top

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 21:38 Makina , Tiranë

Nissan Juke 2016 75.000 km

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Today 21:35 Makina , Elbasan

AUDI Q5 2.0 T QUATRO-Automatik-2011

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Today 21:35 Makina , Vlorë

Fiat panda AUTOMAT 1,2 benzinë

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 21:33 Store Makina , Tiranë

BM C classe 1.8 benzine Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:33 Store Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 tfsi Quattro

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:32 Store Makina , Elbasan

VW -Jeeta 2.5 Benzin behet 100% me gaz

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 21:32 Store Makina , Elbasan

Audi A6 2.8 fsi QUATTRO

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 21:32 Store Makina , Elbasan

BMW 650

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Today 21:32 Makina , Fier

A8 L ‼️

63 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Today 21:32 Makina , Elbasan

Shitet okazion

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 21:32 Store Makina , Elbasan

Mercedes Benz C6.3 AMG

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 21:31 Store Makina , Elbasan

Audi Q5 2.0 T benzine

10 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 21:31 Store Makina , Elbasan

Bmw 3.0 i

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompresor �� OKAZION ��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 21:29 Makina , Tiranë

S class look 6.3

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:28 Makina , Korçë

1.4 TSI scirocco

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 21:28 Makina , Fier

Super S Clas 550 Benzin L Nigt Vizon Masazh Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 21:23 Store Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT BMW X6 AUTOMAT 3.0 BENZIN 2011

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Today 21:23 Store Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL

15 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Today 21:22 Makina , Tiranë

Bmw 760Li W12 SuperFull 2008 INDIVIDUAL e bere me porosi

26 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 21:22 Makina , Durrës

!!!!!!OKAZIONNN AUDI A4 SLINE!!!!

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Today 21:21 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A6 3.0 TFSI Supercharged / Automat / Full

14 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information