Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 172
Aixam , 48
Alfa Romeo , 168
Alpina , 26
Artega , 20
Audi , 19147
BAIC , 15
Bentley , 41
BMW , 15420
Bugatti , 16
Buick , 26
Cadillac , 197
Chevrolet , 478
Chrysler , 518
Citroën , 1695
Corvette , 25
Dacia , 4
Daewoo , 20
Daihatsu , 163
DeTomaso , 2
Dodge , 164
Ferrari , 29
Fiat , 1338
Ford , 3367
GMC , 59
Grecav , 3
Honda , 278
Hummer , 127
Hyundai , 1355
Infiniti , 59
Isuzu , 20
Jaguar , 708
Jeep , 1120
Kia , 471
KTM , 4
Lada , 2
Lancia , 401
Land Rover , 4041
Landwind , 1
Lexus , 76
Lifan , 1
Ligier , 5
Lincoln , 126
Lotus , 5
Maserati , 73
Maybach , 7
Mazda , 232
Mercedes-Benz , 89184
MG , 11
MINI , 325
Mitsubishi , 631
Morgan , 3
Nissan , 1193
Opel , 2818
Peugeot , 1324
Piaggio , 8
Pontiac , 11
Porsche , 1501
Proton , 1
Renault , 978
Rover , 259
Saab , 109
Seat , 479
Škoda , 366
Smart , 4393
Spyker , 1
Ssangyong , 213
Subaru , 63
Suzuki , 189
Tata , 31
Tesla , 6
Toyota , 3618
Trabant , 2
TVR , 6
UAZ , 2
VW Volkswagen , 21372
Volvo , 2006
Wartburg , 3
Wiesmann , 2
Yugo , 9
Zastava , 7

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Today 17:30
Link:
Store Makina , Tiranë

Nissan JUKE 1.6 benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 14:53
Link:
Store Makina , Kavajë

MERCEDES BENZ E CLASS 280 4 MATIC

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 10:18
Link:
Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2014, automatike, vetem 90 mije km.

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Today 18:26
Link:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 3.0 Nafte - 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
25 Jan 08:22
Link:
Store Makina , Tiranë

C200 AUTOMAT AVANGARD PANORAMA FULL OPSIONE

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Today 22:25 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN AUTOMAT 4X4 VITI 2007 ZVICRA

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 22:25 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 BENZIN 2.0 VITI 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 22:25 Makina , Tiranë

KIA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA ME 7 vende

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:25 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:23 Makina , Lushnjë

Wv golf plus

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:23 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 TDV

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 22:23 Makina , Tiranë

Bmw X1, Automat 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 22:23 Store Makina , Durrës

OKAZION Mercedes Benz C220 CDI C Klas C Class

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:23 Makina , Fier

SHITET X5

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

OKAZION!RANGE ROVER SPORT 3.6 DIESEL FULL 11

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

OKAZION!FIAT QUBO 1.3 DIESEL AUTOMAT 11

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

OKAZION!RANGE ROVER EVOQUE 2.2SD4 FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

OKAZION!CITROËN C4 1.6 DIESEL AUTOMAT NAVI 10

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

Okazion!Land Rover Freelander-2 Automat 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:23 Makina , Fier

SHITET E CLAS VITI 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 22:23 Makina , Durrës

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz Automat

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 22:23 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:23 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Today 22:23 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 22:23 Makina , Fier

SHITET OSE NDRROHET TOUAREG

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 22:23 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE (Mundesi nderrimi)

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:23 Makina , Tiranë

C class 220 nafte motorr EVO automat viti 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:20 Makina , Tiranë

Shitet audi q7 cuatro 3nafte

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:20 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 nafte automat 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:20 Makina , Tiranë

Shitet audi a3 automat 2 nafte

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:20 Makina , Tiranë

flm merrjep u shit

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:20 Makina , Tiranë

PEUGEOT 307 AUTOMAT 1,6 BENZIN-GAZ 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 22:20 Store Makina , Durrës

VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 SUPER GJENDJE WOLFSBURG EDITION

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 22:20 Store Makina , Kavajë

OKAZION!PASSAT CC 2.0TDI AUTOMAT FULL 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 22:20 Store Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A4 2.0TDI QUATTRO AUTOMAT FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:20 Store Makina , Durrës

2012 VOLKSWAGEN VW PASSAT 2.0 TDI SEL ��FULL OPTIONS��

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 22:20 Store Makina , Durrës

2013 Mercedes Benz B Class 250

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 22:20 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 22:20 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 22:17 Makina , Fier

Audi A4 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:17 Makina , Pogradec

Land Rover Discovery 8G-Tronic PANORAMA 2012 FULL/ Nderrohet

25 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:17 Makina , Pogradec

Peugeot 406 Hdi 2.0nafte kamio automatike 2002/ nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:17 Makina , Tiranë

ShitetX 5 super gjendje

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 22:17 Store Makina , Durrës

2009 VW Volkswagen Tiguan 4Motion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 22:17 Store Makina , Durrës

2011 Land Rover Range Rover Vogue HSE

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 22:17 Makina , Pogradec

Opel meriva 1.6 Benzin

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 22:15 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Today 22:15 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:14 Makina , Fier

Mercedes Benz E420

13 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 22:14 Makina , Fier

Mercedes Benz ML

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:14 Makina , Tiranë

Bmw 760Li W12 SuperFull 2008 INDIVIDUAL e bere me porosi

26 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Today 22:14 Makina , Pogradec

Ose nderrohet / Range Rover Sport 2.7HSE super gjendje 08

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Today 22:14 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 22:14 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information