Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 334
Aixam , 114
Alfa Romeo , 2421
Alpina , 42
Artega , 29
Audi , 20053
BAIC , 7
Bentley , 55
BMW , 15619
BMW , 1
Bugatti , 26
Buick , 25
Cadillac , 129
Chevrolet , 844
Chrysler , 815
Citroën , 3906
Corvette , 21
Dacia , 130
Daewoo , 379
Daihatsu , 179
DeTomaso , 1
Dodge , 178
Ferrari , 44
Fiat , 10543
Ford , 23659
GMC , 57
Great Wall , 41
Grecav , 2
Honda , 725
Hummer , 88
Hyundai , 2033
Infiniti , 60
Isuzu , 109
Jaguar , 830
Jeep , 1110
Kia , 984
Koenigsegg , 16
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1430
Land Rover , 3567
Landwind , 4
Lexus , 90
Lifan , 2
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 41
Maybach , 5
Mazda , 1120
Mercedes-Benz , 91211
MG , 96
MINI , 1041
Mitsubishi , 2593
Morgan , 5
Nissan , 4065
NSU , 6
Opel , 13662
Peugeot , 6140
Piaggio , 73
Pontiac , 16
Porsche , 1056
Proton , 4
Renault , 9100
Rover , 459
Saab , 252
Seat , 2524
Škoda , 1283
Smart , 4178
Spyker , 3
Ssangyong , 330
Subaru , 93
Suzuki , 761
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7460
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 19
UAZ , 2
VW Volkswagen , 44605
Volvo , 1617
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 00:56
Linku:
,

Bmw e 46 luk sport

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37
Linku:
,

❌OKAZION❌C CLASS 200,ZVICER,BENZIN/GAZ,AUTOMAT

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:09
Linku:
,

U SHIT

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:53
Linku:
,

E classe gas benzin

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:47
Linku:
,

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 18:52 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 ,

VW Golf 7 2016

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:52 ,

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 ,

Benz ML280 CDI 4 Matic Viti 2008 Full Option

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:51 ,

AUDI A4 2.0 NAFTE 2009 LOOK S4

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 ,

Toyota Rav4 automat

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:51
Linku:
,

���� AUDI A6 3.0 TDI ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:51 ,

A8 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 ,

VOLKSWAGEN PHAETON: TARGA TE HUAJA MOTORRI 3.0

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:50 ,

Mercedes benz c klas 220 ..look AMG fabrike

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:50 ,

Mercedes Benz E55 AMG PANORAMA FULL

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:50 ,

Audi A4 sport S-line benzin-gaz 2008 Automat 8G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:50 ,

Audi a7 super full...S line fabrike

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 ,

ML 350 nafte amg panorama fenera led

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:50 ,

BMW E46 320D

3 900 EUR

Sot 18:50 ,

Eclas 250 Diesel Viti 2010 Avangarde Super Gjendje

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:50 ,

Jeep liberty 2.5CRDI Disel��

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 ,

Ford kamjo automat.

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:50 ,

Golf Plus 1.9 nafte Automat 2006 Ndrrohet

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 ,

Subaru

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:49 ,

Toyota yaris 1.4 naft #tapiceri lekure #start/stop

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:49 ,

Shitet Nissan Primera, 2002, 1.6 benzin+gaz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:49 ,

Mercedez Benz EVO AVANGARD 200 FULL FULL

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:49 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:49 ,

MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:49 ,

Golf 6 Blu Motion1.6 Nafte viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:49 ,

Mitsubishi L200-12/2008-2.5 nafte

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

Mercedes Benz GLC 220 CDI Coupe 4 Matic

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:49 ,

MERCEDES ELEGANCE C220 MOTORR EVO AUTOMATIC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

Volkswagen Polo 1.4 16V ✅ Benzine+Gaz ✅

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:49 ,

Mercedes Benz E240 Avantgarde Benzine+Gaz

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:48 ,

Volkswagen Golf 5 Targa AA M.Nderrimi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 ,

MERCEDES BENZ C220 MANUAL MOTORR EVO 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

MERCEDES BENZ C200 MOTORR EVO 2007 MANUALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

Volkswagen Passat Automat M.Nderrimi

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

Mercedes Benz CLS Targa AA M.Nderrimi

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:48 ,

Okazion Citroën C-Crosser Exsclusive

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

Jaguar S-Type

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 ,

Audi A3 Sportback me 100.000KM SHES/NDERROJ.

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:47 ,

BMW Seria 3 320d model i veçantë

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:47 ,

Mercedez Benz C Class 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:47 ,

Okazion Audi A4 S-line 2.7cc

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:47 ,

Audi A3 Automat Targa AA M.Nderrimi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:47 ,

Ford Fiesta Benzin Gaz Targa AA

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:47 ,

Mercedes Benz E220 Evo

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:47 ,

GOLF 4 OKAZION

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim