Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 436
Aixam , 127
Alfa Romeo , 2978
Alpina , 55
Artega , 39
Audi , 27145
BAIC , 20
Bentley , 62
BMW , 21063
Brilliance , 10
Bugatti , 35
Buick , 31
Cadillac , 145
Chevrolet , 1146
Chrysler , 959
Citroën , 5106
Corvette , 26
Dacia , 176
Daewoo , 434
Daihatsu , 226
DeTomaso , 1
Dodge , 264
Ferrari , 52
Fiat , 13294
Ford , 31580
GMC , 70
Great Wall , 59
Grecav , 4
Honda , 931
Hummer , 110
Hyundai , 2728
Infiniti , 76
Isuzu , 133
Jaguar , 1018
Jeep , 1388
Kia , 1256
Koenigsegg , 18
KTM , 32
Lada , 34
Lancia , 1748
Land Rover , 4491
Landwind , 6
Lexus , 85
Lifan , 3
Ligier , 6
Lincoln , 111
Lotus , 7
Maserati , 62
Maybach , 5
Mazda , 1257
Mercedes-Benz , 117646
MG , 100
MINI , 1302
Mitsubishi , 3170
Morgan , 5
Nissan , 5047
NSU , 7
Opel , 17771
Peugeot , 7648
Piaggio , 98
Plymouth , 2
Pontiac , 14
Porsche , 1238
Proton , 5
Renault , 10909
Rover , 545
Saab , 321
Seat , 3373
Škoda , 1770
Smart , 5212
Spyker , 3
Ssangyong , 397
Subaru , 109
Suzuki , 1035
Talbot , 3
Tata , 81
Tesla , 1
Toyota , 10402
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 22
UAZ , 11
VW Volkswagen , 59453
Volvo , 2289
Wartburg , 7
Wiesmann , 11
Yugo , 32
Zastava , 39

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:21
Linku:
,

Fiat 500L

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:45
Linku:
,

Tayota Avensis 2009

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30
Linku:
,

‼️OKAZION‼️ MERCEDES BENZ coupe

Historiku i makinës

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:51
Linku:
,

Mercedes S350 4 matic lungo

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:14 ,

PEUGEOT 306 GAZ BENZIN KONDICIONER

Historiku i makinës

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:14 ,

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 NAFT VITI 2012

Historiku i makinës

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

FIAT DOBLO 1.3 NAFT VITI 2010

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

MERCEDES C 160 BENZIN GAZ 2009 ME DOGAN

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

SUZUKI SWIFT 1.3 NAFT VITI 2008

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:14 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 ,

MERCEDES C 220 LOOK AMG 2009 ME DOGAN

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

SHARAN 1.8 T BENZIN 2006 FULL OPTIONS

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

E 200 KOMPRESOR

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN VITI 2006 me dogan

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN+GAZ

Historiku i makinës

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 ,

MERCEDES A 160 CDI AUTOMAT 2006 ME DOGAN

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

MITSUBISHI PAJERO

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

AUDI A3 SPORTBACK

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

Mini cooper diesel

Historiku i makinës

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

Mercedes Benz C220 Automat

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

B Clas -2006

Historiku i makinës

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 ,

Golf Plus Gaz Benzine 1.6

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Jeep Wrangler

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:13 ,

Honda civic

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Volvo XC90 Zvicra

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Peugeot 107 benzine motorr 1.0

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:13 ,

karrotrec sprinter 3.0 V6 super gjendje

Historiku i makinës

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:13 ,

Mazda 1.6 Gaz Benzin 2006

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Shitet Toyota Auris full option - super gjendje

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:13 ,

Toyota rav4 2009 2.2 nafte

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 ,

❌Okazion❌ Benz C 220 avantgarde 2010

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:12 ,

FORD•C-Max•1.6-TDCI•

Historiku i makinës

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:12 ,

Seat IBIZA 1.4 Benzine+Gaz 2010

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:12 ,

Ford C - MAX 1 6 Nafte super Ekonomike

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

Mitsubishi Outlander 2.4 Benzine+Gaz 2006

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

Mercedes Benz C200 2.2 Cdi 2008

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

OKAZION TOYOTA 1.0 BENZINE

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:12 ,

Mercedes benz B class

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:12 ,

Land Rover Discovery 4 3.0 TDV6 SE Luxury

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

Mercedes Benz C230 Benzin 2009 AMG line

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 ,

MUSA 1.3 NAFTE AUTOMAT

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:11 ,

Mercedes benz B200 benzin-gaz

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

OKAZION TOYOTA AURIS 2 NAFTE

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:11 ,

Bmw 118 viti 2006

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:11 ,

SHITET ML VITI 2009

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:11 ,

✅✅✅Mercedes-Benz A200 CDI Automat

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

SHITET C CLASS

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:11 ,

�� Mercedes C220 Blueff Avant ��

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 ,

↪ BMW X1 180d xDrive ↩

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 ,

✅✅✅Smart ForTwo 800 CDI

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione