Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 5
Aixam , 1
Alfa Romeo , 38
Alpina , 1
Artega , 1
Audi , 398
BAIC , 2
Bentley , 1
BMW , 285
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 4
Chevrolet , 25
Chrysler , 9
Citroën , 130
Corvette , 1
Dacia , 24
Daewoo , 1
Daihatsu , 6
Dodge , 4
Fiat , 276
Ford , 706
Honda , 18
Hummer , 1
Hyundai , 71
Infiniti , 2
Isuzu , 4
Jaguar , 12
Jeep , 20
Kia , 24
KTM , 1
Lancia , 28
Land Rover , 104
Lexus , 1
Lifan , 1
Maserati , 4
Mazda , 30
Mercedes-Benz , 1362
MG , 1
MINI , 34
Mitsubishi , 45
Nissan , 107
Opel , 305
Peugeot , 135
Piaggio , 1
Porsche , 40
Renault , 153
Rover , 27
Saab , 1
Seat , 70
Škoda , 56
Smart , 70
Ssangyong , 13
Subaru , 2
Suzuki , 33
Tata , 1
Toyota , 360
TVR , 2
Volvo , 184

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Sot 14:14
Linku:
Dyqani ,

CITROEN GRAND PICASSO,11/2007,AUTOMATIKE,2.0 NAFTE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14
Linku:
Dyqani ,

CITROEN DS5, VITI 2014,AUTOMATIKE, MOTORR1.6 NAFTE

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:14
Linku:
Dyqani ,

AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

18 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15
Linku:
Dyqani ,

FORD KUGA, VITI 12/2010, AUTOMATKE, 2.0 NAFTE

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14
Linku:
Dyqani ,

MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:42 Dyqani ,

Audi A3–2.0 TDI

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Dyqani ,

Ford S-Max

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:42 Dyqani ,

Ford S-Max

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:42 Dyqani ,

Fiat Bravo 1.6 Diesel

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:42 Dyqani ,

Audi A3 SportBack 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:41 Dyqani ,

Toyota Rav 4

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:41 Dyqani ,

Audi Q5

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:40 Dyqani ,

VW Passat Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Dyqani ,

FORD FUSION 1.4 TDCI -2008 Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:40 Dyqani ,

BMW 535D M-Paket -2010 Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Dyqani ,

FORD FOCUS 2.0TDCI -2009 Automat

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Dyqani ,

Mercedes-Benz C-klas

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:40 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Naftë

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:40 Dyqani ,

Ford Focus

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:39 Dyqani ,

VW JETTA 1.8 (Benzin+Gaz) -2015 Automat

9 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:39 Dyqani ,

NISSAN MURANO (Benzin+Gaz) -2006 Automat

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Dyqani ,

VW PASSAT CC 2.0TSI -2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C320 CDI Avantgarde -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Dyqani ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:39 Dyqani ,

Ford Focus 09

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:38 Dyqani ,

ŠKODA Superb

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Opel Insingia

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Audi Q5-2012

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Toyota Avensis

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Toyota Avensis

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Toyota Corolla 1.4 D-4D Automatik

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:38 Dyqani ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Volkswagen Touran 2.0 TDI

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 250 -2010

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Opel Combo

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Ford Focus SW

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:38 Dyqani ,

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:37 Dyqani ,

Ford C-Max

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:37 Dyqani ,

Mercedes-Benz B180 CDI

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:37 Dyqani ,

Mercedes-Benz A170 Benzinë

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:29 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:28 Dyqani ,

Makina Duke Filluar Nga 15Euro

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:28 Dyqani ,

Makina Duke Filluar Nga 15Euro

15 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:20 Dyqani ,

BMW X5,3.0 NAFTE,4X4,VITI 2008,AUTOMAT,11.999 EURO

11 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK,2.0 NAFTE,2009,AUTOMAT.7999 EURO

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Dyqani ,

AUDI A3,2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT 8200 EURO

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:19 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.4 D4D 2010 ZVICRA CH

4 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:19 Dyqani ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:19 Dyqani ,

SHITET OPEL CORSA 1.3 DIEZEL ZVICRA CH

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:18 Dyqani ,

SHITET NISAN NOTE 1.5 DIEZEL 09 ZVICRA CH

3 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim