Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 11
Aixam , 3
Alfa Romeo , 43
Alpina , 3
Artega , 1
Audi , 728
BAIC , 1
Bentley , 3
BMW , 403
Buick , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 59
Chrysler , 5
Citroën , 178
Corvette , 2
Dacia , 7
Daewoo , 1
Daihatsu , 6
Dodge , 6
Ferrari , 2
Fiat , 385
Ford , 1010
Grecav , 1
Honda , 41
Hummer , 1
Hyundai , 119
Infiniti , 2
Isuzu , 10
Jaguar , 26
Jeep , 39
Kia , 48
KTM , 1
Lancia , 46
Land Rover , 261
Lexus , 7
Lincoln , 7
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 37
Mercedes-Benz , 2156
MG , 5
MINI , 37
Mitsubishi , 91
Morgan , 1
Nissan , 203
Opel , 398
Peugeot , 155
Piaggio , 2
Porsche , 45
Renault , 207
Rover , 28
Saab , 3
Seat , 96
Škoda , 79
Smart , 84
Ssangyong , 10
Subaru , 9
Suzuki , 41
Tata , 1
Tesla , 3
Toyota , 665
TVR , 2
VW Volkswagen , 1517
Volvo , 228

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Today 08:58
Link:
Store Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350(AMGLOOK),VITI 2014,FULL!

23 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 14:56
Link:
Store Makina , Kavajë

Audi A3 RS-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Yesterday 22:46
Link:
Makina , Tiranë

Tiguan

7 200 EUR

Today 14:30
Link:
Store Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 220 CDI

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Today 08:58
Link:
Store Makina , Tiranë

RANGE ROVER VOGUE ,FULL!! NJE PRONAR!!FULL SERVICE!!

53 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Today 22:56 Store Makina , Durrës

2013 Mercedes Benz B Class 250

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 22:56 Store Makina , Durrës

2009 VW Volkswagen Tiguan 4Motion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Today 22:56 Store Makina , Durrës

2011 Land Rover Range Rover Vogue HSE

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Today 22:53 Makina , Tiranë

Shitet smart ������������0693867790��

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 22:53 Store Makina , Durrës

2011 Volkswagen Jetta 2.5 SE 94k Milje Full Options

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Today 22:53 Store Makina , Durrës

2010 Mercedes Benz S550 LUNGO Full Options

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Today 22:41
Link:
Store Makina , Tiranë

����Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:38 Store Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI MANUAL 2008 - SUPER GJENDJE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:34 Store Makina , Berat

Lancia musa Kamio Automatike e sapo ardhur nga zvicra����

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:34 Store Makina , Tiranë

Audi A6

5 580 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:34 Store Makina , Tiranë

VW Golfe 5 plus

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:34 Store Makina , Elbasan

ML 350 blueficency ///AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

BM C classe 1.8 benzine Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

Golf VII 2.0 nafte GTD , Automat

17 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

Daihatsu trevis

3 420 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

MB 180 A classe

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Fiat fiorino 1.3 nafte automat

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Renault 1.9 nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 tfsi Quattro

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

VW -Jeeta 2.5 Benzin behet 100% me gaz

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:33 Store Makina , Tiranë

ML 350 blueficency///AMG

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Bmw 530 sw

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

Audi A6 2.8 fsi QUATTRO

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Today 22:33 Store Makina , Elbasan

BMW 650

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Today 22:32 Store Makina , Tiranë

BMW X5

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

GLK 250 AMG/// 4-matik

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

B200 benzine+gaz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitara benzin+gaz

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:32 Store Makina , Tiranë

BMW X5. 4.0 -X-drive

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:32 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! E KLAS _300 BENZINE - VITI 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:32 Store Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:32 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! C KLAS 220 CDI - AVANGARD 2006 MANUALE

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

KIA stinger AUTOMAT BENZIN+GAZ

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

GLK 250 AMG/// 4-matik

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

Mercedes Benz C6.3 AMG

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

Audi Q5 2.0 T benzine

10 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

Bmw 3.0 i

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:32 Store Makina , Elbasan

Range Rover sport HSE

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

VW Golf VII 2.0 GTD

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Audi A8 4.2 TDI Quattro

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Land Rover Discvery HSE

37 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Cadyy 1.9 sdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Land Rover EVOQUE 2.0 td4 DINAMIC

21 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

ML 350 blueficency ///AMG

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Hynday accent 1.6 nafte AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 22:31 Store Makina , Elbasan

Renault Megane CABRIOLET

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 Blutek - VITI 2012 AMG PAKET

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! C KLAS 300 BENZIN AMG 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION!!! E KLAS 220 AVANGARD ( AMG PAKET ) 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Today 22:29 Store Makina , Kavajë

OKAZION !! C KLAS 200 - VITI 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information