Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 423
Aixam , 130
Alfa Romeo , 2856
Alpina , 57
Artega , 41
Audi , 26001
BAIC , 15
Bentley , 65
BMW , 20145
Bugatti , 34
Buick , 30
Cadillac , 147
Chevrolet , 1071
Chrysler , 925
Citroën , 4898
Corvette , 21
Dacia , 162
Daewoo , 425
Daihatsu , 211
DeTomaso , 2
Dodge , 249
Ferrari , 52
Fiat , 12787
Ford , 30233
GMC , 67
Great Wall , 55
Grecav , 4
Honda , 909
Hummer , 107
Hyundai , 2612
Infiniti , 71
Isuzu , 123
Jaguar , 989
Jeep , 1331
Kia , 1210
Koenigsegg , 19
KTM , 31
Lada , 30
Lancia , 1701
Land Rover , 4395
Landwind , 6
Lexus , 93
Lifan , 7
Ligier , 6
Lincoln , 103
Lotus , 6
Maserati , 54
Maybach , 5
Mazda , 1205
Mercedes-Benz , 113033
MG , 101
MINI , 1227
Mitsubishi , 3066
Morgan , 5
Nissan , 4953
NSU , 6
Opel , 17007
Peugeot , 7310
Piaggio , 96
Plymouth , 1
Pontiac , 14
Porsche , 1192
Proton , 4
Renault , 10609
Rover , 550
Saab , 301
Seat , 3164
Škoda , 1712
Smart , 5024
Spyker , 3
Ssangyong , 381
Subaru , 102
Suzuki , 963
Talbot , 3
Tata , 78
Toyota , 10252
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 24
UAZ , 8
VW Volkswagen , 56675
Volvo , 2305
Wartburg , 7
Wiesmann , 9
Yugo , 29
Zastava , 36

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 20:49
Linku:
,

Ml 350 2013 4-Matic Bluetec Look Amg Full Option

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 07:18
Linku:
,

Shitet E Class 220 EVO

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:26
Linku:
,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 13:14
Linku:
,

c 300 Amg

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 16:45
Linku:
,

W220 Rexhina S class 320 shitet Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 07:58 Dyqani ,

MERCEDES E 220 AUTOMAT AVENGARD FULL ZVICRA

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 Dyqani ,

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN GAZ 2005 GERMANY ����

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:58 ,

Okazion evo e280 sport pacet avantgard��

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:58 Dyqani ,

SEAT ALEHAMBRA 1.8 T BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 ,

BENC C CLAS 220 CDI NAFTE MANUAL

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:58 Dyqani ,

MERCEDES C 180 BENZIN GAZ PRINC 2005 GERMANY ���� ME DOGAN

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Dyqani ,

SEAT LEON 2007 FULL OPTIONS

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 Dyqani ,

MERCEDES B CLASS AUTOMAT BENZIN GAZ FULL OPTIONS

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:58 Dyqani ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:58 ,

SHITET - MERCEDEZ BENZ E CLASS 270 AVANGARD ‼

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

VW GOLF 4 TD.I TE KUQE 1.9 MANUALE KLIMA 6-MARSHE

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:57 Dyqani ,

MERCEDES C 220 CDI 2006 AUTOMAT ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 Dyqani ,

OPEL VIVARO LUNGO 2.0 BENZIN GAZ 2007 ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

MERCEDES BENZ - E CLAS 220 NAFT 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:57 Dyqani ,

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:57 ,

VW BEETLE NAFTE 1.9 KONDICIONER ME LETRA

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:57 ,

BENZIN / GAZ

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:57 ,

Shitet Mercedes C klas 2.2 naft viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:57 ,

Shitet audi a4

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

Leon benxin Gaz 1.4 viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:57 ,

Shitet Volkswagen Up 4,400 euro

4 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:57 ,

C 220 EVO SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:57 ,

alfa rromeo

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:57 ,

Shes Ford Fiesta 1,4 Nafte viti 2008 Okazion

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:57 ,

Shitet Ose Ndrrohet (Me Makin Tjeter Naftet Automat)

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:57 ,

OKAZION! Volvo S60 Benzin+Gaz, Gjendje Perfekte!

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:57 ,

Mercedes benz

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 ,

Mercedes Benc E kls 280 kamje manuale

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:56 ,

Shitet Mercedes E 250 cdi viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:56 ,

VW POLO VITI 2009 MOTORRI 1.4 BENZIN Gaz

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:56 ,

Mercedes benz c class

7 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56 ,

FORD FOCUS NAFTE 2001 TDI EKONOMIKE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:56 ,

Toyta Yaris 1.4 Naft

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:56 ,

Nisan Qashqai VITI 2009 kamje atomat MOTORRI 200 naf

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:56 ,

BMW 530 GT

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:56 ,

Shitet Wv Golf 6 1.6 Benxin-Gas nga fabrika viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:56 ,

S 350 viti 2010

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:56 ,

Shitet Toyota Auris viti 2010 kamje manuale motorr 1.4 naft

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:56 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:56 Dyqani ,

VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56 ,

Toyota Jaris viti 2008 kamje atomat motorri 1.4 naft

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:56 ,

Citroen C4 GRAND PICASO

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56 ,

Fjat Qubo viti 1010 motorri 1.4 benzin gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:55 ,

Shitet Fjat Panda viti 2008 motorri 1.4 4x4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:55 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione