Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 339
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2463
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20431
BAIC , 9
Bentley , 56
BMW , 15904
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 134
Chevrolet , 868
Chrysler , 820
Citroën , 4032
Corvette , 22
Dacia , 154
Daewoo , 380
Daihatsu , 185
DeTomaso , 1
Dodge , 182
Ferrari , 44
Fiat , 10815
Ford , 24360
Great Wall , 41
GMC , 57
Grecav , 2
Honda , 744
Hummer , 90
Hyundai , 2102
Infiniti , 62
Isuzu , 113
Jaguar , 840
Jeep , 1126
Kia , 1005
Königsegg , 16
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1459
Land Rover , 3660
Landwind , 4
Lexus , 91
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 45
Maybach , 5
Mazda , 1150
Mercedes-Benz , 92542
MG , 97
MINI , 1075
Mitsubishi , 2643
Morgan , 5
Nissan , 4172
NSU , 6
Opel , 13959
Peugeot , 6267
Piaggio , 74
Pontiac , 16
Porsche , 1095
Proton , 4
Renault , 9254
Rover , 486
Saab , 253
Seat , 2591
Škoda , 1337
Smart , 4243
Spyker , 3
Ssangyong , 343
Subaru , 95
Suzuki , 794
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7807
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45457
Volvo , 1804
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 19:21
Linku:
,

Audi A6 2016 ��

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:01
Linku:
,

��OKAZION�� HYUNDAI TUCSON 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Korr 18:30
Linku:
,

Audi a4

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:55
Linku:
,

Shes Mercedes Benz E Class

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:32
Linku:
,

Shitet Toyota Yaris Verso Nafte

3 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:32 ,

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 DIESEL 2006

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

Mercedes Benz

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:31 ,

Mercedes Benz E-class 6.3 S+ AMG

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:31 ,

SHITET PEUGEOT 407 SW AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 ,

SHITE TOYOTA AURIS 2.2 DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

Mercedes Benz C230 Automat Benzine

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31 ,

MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:31 ,

B CLASS 1.8 DIEZEL / SPORT EDITION / PERFEKTE ����

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

MERCEDES ELEGANCE C220 MOTORR EVO AUTOMATIC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

EVO 200 CDI / AVANTGARDE / 2007 / OKAZIONNNN ����

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

MERCEDES BENZ C220 MANUAL MOTORR EVO 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Okazjon vetem 3 dit 1000 euro golf tdi ne super gj

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:30 ,

MERCEDES BENZ C200 MOTORR EVO 2007 MANUALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

BMW seria 5

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:30 ,

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN/GAZ 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Audi A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

Okazjon cady ne super gjendje letrat per 1 vit

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:29 ,

SMART FOR TWO 600 BENZINE 2001

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:29 ,

Hyundai I20 1.4 b 75 kw

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

MERCEDES C220 CDI AUTOMAT 2005 MOTORR EVO

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:29 ,

SHITET BMW 320 XDRIVE 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

SHITET AUDI A 2 DIESEL

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:28 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 200 AUTOMAT

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 ,

LEXUS GS 300 BENZIN AUTOMAT FULL OPTION

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:28 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0 AUTOMAT

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

BMW 530 X_DRIVE FULL ECO START STOP 2012 NDRROHET

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:27 ,

Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:27 ,

C180 BENZIN+GAS

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:27 ,

SHITET VW GOLF AUTOMAT DIESEL

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 ,

ML 350 BLUTEC 7G 2011 GRAND EDITION SUPER FULL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:27 ,

TRANSPORTER T5 2.0 TDI 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:27 ,

SHITET VW POLO AUTOMAT 1.4 BENZINE & GAS

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:27 ,

Evo 280 panoram super full avangard targa AA

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:27 ,

MB C220 CDI 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:27 ,

SHITET VW GOF PLUS DIESEL

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 ,

PEUGEOT 307CC CABRIO-MUNDESI NDERRIMI

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 ,

Toyota corolla verso 2006 ! Super uljeeeeee !!

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 ,

Mercedes Benz Viano, kambio automatike, 2004����

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

SHITET AUDI Q3 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:27 ,

CADDY 1.9 NAFTE 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:27 ,

Mercedez benz -250 AMG - packet

12 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

VW CADDY MAX 1.6 TDI 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:26 ,

Mercedes Benz c-class

3 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Fiat Punto Viti 99 Manual 1.2 Benzin

900 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim