Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 440
Aixam , 130
Alfa Romeo , 3022
Alpina , 58
Artega , 40
Audi , 27732
BAIC , 20
Bentley , 65
BMW , 21463
Brilliance , 10
Bugatti , 35
Buick , 32
Cadillac , 156
Chevrolet , 1206
Chrysler , 968
Citroën , 5266
Corvette , 27
Dacia , 184
Daewoo , 435
Daihatsu , 234
DeTomaso , 1
Dodge , 270
Ferrari , 55
Fiat , 13667
Ford , 32520
GMC , 71
Great Wall , 60
Grecav , 4
Honda , 961
Hummer , 114
Hyundai , 2821
Infiniti , 80
Isuzu , 153
Jaguar , 1041
Jeep , 1420
Kia , 1306
Koenigsegg , 18
KTM , 33
Lada , 34
Lancia , 1798
Land Rover , 4653
Landwind , 6
Lexus , 90
Lifan , 3
Ligier , 6
Lincoln , 117
Lotus , 7
Maserati , 68
Maybach , 5
Mazda , 1300
Mercedes-Benz , 119628
MG , 102
MINI , 1331
Mitsubishi , 3322
Morgan , 6
Nissan , 5232
NSU , 7
Opel , 18160
Peugeot , 7796
Piaggio , 100
Plymouth , 2
Pontiac , 14
Porsche , 1295
Proton , 5
Renault , 11107
Rover , 572
Saab , 325
Seat , 3460
Škoda , 1845
Smart , 5282
Spyker , 3
Ssangyong , 405
Subaru , 119
Suzuki , 1076
Talbot , 3
Tata , 82
Tesla , 1
Toyota , 10998
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 24
UAZ , 11
VW Volkswagen , 60686
Volvo , 2510
Wartburg , 7
Wiesmann , 11
Yugo , 32
Zastava , 39

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 22:39
Linku:
,

Audi A6 3.0 Benzine Supercharger 2012

Historiku i makinës

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:08
Linku:
,

Shitet Golf 7 GTD Fabrike (184 HP)

Historiku i makinës

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:18
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mini Cooper Clubman

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione