Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 339
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2462
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20443
BAIC , 9
Bentley , 56
BMW , 15908
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 133
Chevrolet , 869
Chrysler , 823
Citroën , 4035
Corvette , 22
Dacia , 154
Daewoo , 380
Daihatsu , 185
DeTomaso , 1
Dodge , 182
Ferrari , 44
Fiat , 10818
Ford , 24369
GMC , 57
Great Wall , 41
Grecav , 2
Honda , 744
Hummer , 89
Hyundai , 2103
Infiniti , 62
Isuzu , 113
Jaguar , 843
Jeep , 1128
Kia , 1008
Koenigsegg , 16
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1460
Land Rover , 3669
Landwind , 4
Lexus , 91
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 45
Maybach , 5
Mazda , 1150
Mercedes-Benz , 92588
MG , 97
MINI , 1076
Mitsubishi , 2640
Morgan , 5
Nissan , 4173
NSU , 6
Opel , 13967
Peugeot , 6272
Piaggio , 74
Pontiac , 16
Porsche , 1096
Proton , 4
Renault , 9255
Rover , 486
Saab , 253
Seat , 2593
Škoda , 1339
Smart , 4246
Spyker , 3
Ssangyong , 343
Subaru , 95
Suzuki , 795
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7822
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45481
Volvo , 1801
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

01 Gush 21:12
Linku:
,

VW 1.9 6 marshe

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 07:36
Linku:
,

OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:10
Linku:
Dyqani ,

RAV4 2011 43,000 KM NAFTE AUTOMATIKE 4X4

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:35
Linku:
Dyqani ,

SEAT LEON, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:23
Linku:
,

Mercedes benz cls

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 19:10 Dyqani ,

TOYOTA YARIS ,1.4 NAFTE , KAMBIO AUTOMATIKE , 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:10 ,

Mercedes Benz C 300 AMG, Automatike, 2009

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:10 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:10 Dyqani ,

RAV4 2011 43,000 KM NAFTE AUTOMATIKE 4X4

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:10 ,

PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

Volkswagen passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 ,

Okazion.. Kia Sorento 2.5 nafte, Automatike, 2008

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:09 ,

Okazion.. Ford Fiesta 1.4 nafte, 2009,manual,klima

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Automatike

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

Okazion.. Audi A4 2.0 TDI, Automatike, 2006, Klima

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:09 ,

Okazion.. Citroen C4 nafte, Automatike, 2007,Klima

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:09 ,

E.KLAS.2008.EVO.MANUAL.220.

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

SHITET OPEL CORSA 2007 GJENDJE PERFEKTE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:09 ,

GOLF.1.9.NAFT.2005.

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 ,

Shitet nderrohet

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:08 ,

C CLASS.220EVO AUTOMAT TRONIC EURO4 SPORT EDITION

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 ,

OKAZZIOM..E.250.BLU.EFICENC.2010.FULL.

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:08 ,

Shitet VW Touran 1.9 Diesel

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 ,

Shitet Audi A4 1.9 Diesel 2950€

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:08 ,

VW Golf 5 2006 Benzin/Gaz

3 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:07 ,

GOLF.1.9.NAFT.2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

Mercedes Benz E-clas

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:07 ,

Audi Q5

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:07 ,

FORD.FIESTA.1.4.BENZIN.GAZ.2010.

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:07 ,

VW Golf Plus 1.9 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:07 ,

GOLF.1.9.NAFT.2005.

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:07 ,

VW Touran -06

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

SHITET/NDERROHET Toyota RAV4, 2006, 2.2 nafte

720 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07 ,

Ford focus tddi

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:07 ,

Super cmim, Fiat Linea 2013, 1.4 Benzin, 78 000 KM

3 590 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:06 ,

Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:06 ,

Mercedes-Benz Ml 4 Matic 280 Cdi

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 ,

FIAT.DOBLO.2014.NAFT.1.3.

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:06 ,

Blej Makina te t gjitha llojeve...

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:06 ,

Blej makina t te gjitha llojeve....!

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:06 ,

PASA.2006.NAFT.2.0.

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 ,

VW Passat

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:06 ,

Mercedez Benz Evo 280 4 Matic Benzin+Gaz

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:05 ,

TUARAN.2.0.BENZIN.GAZ.2008.7.VENDSHE.

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 ,

Golf 5 1.9 tdi

3 400 EUR

Sot 19:05 ,

Mercedez Kamioncine 315 Cdi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Mercedez Vito 115 Cdi Automatike 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Mercedez Sprinter 411 Cdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

volvo

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:04 ,

Mercedez Vito 111 Cdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:04 ,

mercedes benz

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:04 ,

ALFA ROMEO 147 SUPER GJENDJE!!!

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

Wolsvagen Passat 2.0 Viti 2009 Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

okazion

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim