Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 585
Aixam , 156
Alfa Romeo , 3521
Alpina , 83
Artega , 50
Audi , 36547
BAIC , 34
Bentley , 77
BMW , 26690
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 39
Cadillac , 224
Chevrolet , 1469
Chrysler , 1099
Citroën , 6457
Corvette , 33
Dacia , 221
Daewoo , 476
Daihatsu , 380
DeTomaso , 4
Dodge , 371
Ferrari , 63
Fiat , 16788
Ford , 39601
GMC , 89
Great Wall , 68
Grecav , 12
Honda , 1178
Hummer , 138
Hyundai , 3564
Infiniti , 87
Isuzu , 172
Jaguar , 1207
Jeep , 1814
Kia , 1562
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 32
Lancia , 2103
Land Rover , 6296
Landwind , 7
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 9
Lincoln , 136
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 15
Mazda , 1611
Mercedes-Benz , 148181
MG , 106
MINI , 1658
Mitsubishi , 3857
Morgan , 8
Nissan , 6578
NSU , 9
Opel , 22090
Peugeot , 9278
Piaggio , 129
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1761
Proton , 7
Renault , 12592
Rover , 638
Saab , 363
Seat , 4112
Škoda , 2266
Smart , 6275
Spyker , 3
Ssangyong , 464
Subaru , 168
Suzuki , 1385
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14458
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 27
UAZ , 25
VW Volkswagen , 77167
Volvo , 3607
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 14:43
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 2007 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - FULL

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:51
Linku:
Makina , Gramsh

Audi A4. 2.0 Disel familjare ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 12:47
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 63 AMG V8 BiTurbo Performance

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 10:46
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:59 Makina , Tiranë

Bmw 760Li W12 SuperFull 2008 INDIVIDUAL e bere me porosi

26 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

C class evo 203

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

OKAZIONN Shitet s klas 350 nafte viti 2014 full me luk 2018

35 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet,Porsche Cayenne 4.8 GTS,Benxin Gaz nderrohet

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

OKAZIONN E klas 220 automat viti 2015 full

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTION LED 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Mercedes benz c class 300 benzine

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet okazion tiguan 2nafte 4x4 2008 manual

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR MODEL FACELIFT ����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:59 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Pogradec

Audi S5 FABRIKE 4.2 V8 CARBON FIBER FULL OPTION M.NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Hummer H2 6.2 SUT facelift 2010

39 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet Audi A7 Gjendje Perfekte!!!

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Audi A4 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

mercedes benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTD 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL LED FULL -11

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2.0 SD4 HSE R-DYNAMIC PANORAME FULL -16

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE BLUEMOTION 4Motion -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA LED FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:59
Linku:
Makina , Fier

Jeep Wrangler 2011 okazion

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2008

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Elbasan

Shitet Okazion Benz CClass 2001 2.2Naft manual

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:59 Makina , Fier

ML 350 AMG line nga fabrika super full dogan e paguar

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:59 Makina , Fier

ML 350 DIESEL BLUTEC me dogan super full panoram goma reja 4

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:59 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:59 Makina , Fier

C220 SPORT EDITION SUPER GJENDJE MAKINA ARDHUR NGA ��������

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:59 Makina , Fier

X5 M Package 3.5 Diesel Super Mega Full

34 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:59 Makina , Fier

BENZ E 210

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:59 Makina , Fier

SHITE GOLF 1.6 V BENZIN MK2 VITI 90

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

MERCEDEZ 204 C-KLAS VITI 2011 ME 122 000 KM

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:59 Makina , Korçë

Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Audi A3

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

SHITET ML350 VITI 2012 FULL OPTIONS 4MATIC

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Shitet Ml 320 4 matic viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

VW-GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C270 ELEGANC AUTOMAT SUPER GJENDJE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet Golf Plus Nafte Automatik

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

€9790 Euro Mercedes E Class *2011* Gjermania

9 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Pogradec

Passat 2.0 2006 benzin gas ne leje qarkullimi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

€ 4690 Euro MERCEDES BENZ C220 CDI S W203 2006 Full OPTION

4 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Toyota Yaris 127.000 km

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione