Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 339
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2463
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20431
BAIC , 9
Bentley , 56
BMW , 15904
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 134
Chevrolet , 868
Chrysler , 820
Citroën , 4032
Corvette , 22
Dacia , 154
Daewoo , 380
Daihatsu , 185
DeTomaso , 1
Dodge , 182
Ferrari , 44
Fiat , 10815
Ford , 24360
Great Wall , 41
GMC , 57
Grecav , 2
Honda , 744
Hummer , 90
Hyundai , 2102
Infiniti , 62
Isuzu , 113
Jaguar , 840
Jeep , 1126
Kia , 1005
Königsegg , 16
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1459
Land Rover , 3660
Landwind , 4
Lexus , 91
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 45
Maybach , 5
Mazda , 1150
Mercedes-Benz , 92542
MG , 97
MINI , 1075
Mitsubishi , 2643
Morgan , 5
Nissan , 4172
NSU , 6
Opel , 13959
Peugeot , 6267
Piaggio , 74
Pontiac , 16
Porsche , 1095
Proton , 4
Renault , 9254
Rover , 486
Saab , 253
Seat , 2591
Škoda , 1337
Smart , 4243
Spyker , 3
Ssangyong , 343
Subaru , 95
Suzuki , 794
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7807
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45457
Volvo , 1804
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

23 Korr 09:35
Linku:
,

Shes Benz

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 12:05
Linku:
,

Shitet Renault Scenic

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:56
Linku:
,

Bmw e 46 luk sport

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 13:01
Linku:
,

Okazzion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 15:56 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2009

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:56 ,

OPEL ASTRA 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:55 ,

Audi A3 1.9 tdi me letra te paguara super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Opel astra 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2005 sapo ardhur

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:55 ,

C CLASS.220EVO AUTOMAT TRONIC EURO4 SPORT EDITION

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

Audi A4 dizel

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 ,

AUDI A 4 DIZEL viti 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:55 ,

Suzuki benzine - gaz

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:55 ,

Mercedez Benz EVO AVANGARD 200 FULL FULL

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:55 ,

Mercedes - Benz Evo okazion

6 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Okazion. TOYOTA AURIS

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:55 ,

Jeep Patriot 2.4 LPG

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 ,

Mercedes Gas-Benzine

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Dyqani ,

ESEM MOTORS. ML 2013 NAFTE, AMG. SUPER FULL

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:54 ,

Makina me qera duke filluar me 10 euro dita

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:54 Dyqani ,

ESEM MOTORS, ML 350 NAFTE, KROSKOT ME QEPJE. FULL

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:54 ,

Toyota yaris

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Audi A4 Premium Red

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:53 ,

Makina me qera 10 euro dita

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:53 ,

Audi Q5

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:53 Dyqani ,

ESEM MOTORS ML 350 NAFTE TAPICERI BEZHE FULLLL

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

Makina me Qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:53 ,

C-class 220 Naft

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:53 ,

Makina me qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:53 ,

BMW X5 XHAM I ZI ORIGJINAL 2004

8 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:53 ,

Mercedes Benz E class viti 2005

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

Toyota yaris. Automatike

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:52 ,

Toyota yaris 1.4 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:52 Dyqani ,

ESEM MOTORS. 78 MIJË KM .DISTRONIK- SEDILE FTOHJE

24 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:52 ,

Okazion VW Golf 6 benzine 2009

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:52 ,

Citroen C4 Exclusive Okazion!!!!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 ,

MERCEDES BENZ // E KLAS 220 CDI // VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 ,

Audi A4 diesel 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:52 ,

FORD FIESTA • 1.6 NAFTE • VITI 2009 •

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:52 ,

OKAZION E CLASS 2.7 CDI AVANGARD FULL OPTIONS

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:52 ,

AUDI A3 /// SPORTBACK /// VITI 2012 ///

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:52 ,

Peugeot 308 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:51 ,

MERCEDES BENZ E clas 350 BLUETEC AMG Panorame

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

Fiat Grande punto benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:51 ,

Mercedez-Benz A Class Automat

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim