Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 585
Aixam , 156
Alfa Romeo , 3521
Alpina , 83
Artega , 50
Audi , 36547
BAIC , 34
Bentley , 77
BMW , 26690
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 39
Cadillac , 224
Chevrolet , 1469
Chrysler , 1099
Citroën , 6457
Corvette , 33
Dacia , 221
Daewoo , 476
Daihatsu , 380
DeTomaso , 4
Dodge , 371
Ferrari , 63
Fiat , 16788
Ford , 39601
GMC , 89
Great Wall , 68
Grecav , 12
Honda , 1178
Hummer , 138
Hyundai , 3564
Infiniti , 87
Isuzu , 172
Jaguar , 1207
Jeep , 1814
Kia , 1562
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 32
Lancia , 2103
Land Rover , 6296
Landwind , 7
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 9
Lincoln , 136
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 15
Mazda , 1611
Mercedes-Benz , 148181
MG , 106
MINI , 1658
Mitsubishi , 3857
Morgan , 8
Nissan , 6578
NSU , 9
Opel , 22090
Peugeot , 9278
Piaggio , 129
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1761
Proton , 7
Renault , 12592
Rover , 638
Saab , 363
Seat , 4112
Škoda , 2266
Smart , 6275
Spyker , 3
Ssangyong , 464
Subaru , 168
Suzuki , 1385
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14458
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 27
UAZ , 25
VW Volkswagen , 77167
Volvo , 3607
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 14:43
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 2007 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - FULL

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:51
Linku:
Makina , Gramsh

Audi A4. 2.0 Disel familjare ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 12:47
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 63 AMG V8 BiTurbo Performance

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 10:46
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:59 Makina , Tiranë

LANCIA THEMA 3.0.Multijet.AUTOMAT.PANORAMA ��������

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Vlorë

Golf 5 1.9 nafte TDI

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Audi A 6 Competition 3x Sline 330hp biturbo

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2009 manual

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:59 Makina , Vlorë

Toyota auris 1.4 nafte

5 050 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:59 Makina , Berat

Shitet citroen saxo

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Avensis

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E Class 220

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Kucovë

Shitet Peugeot 307 1.6HDI

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Ford mobeo 2.0 naft automat viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Gjirokastër

Mercedes A Class 170 Nafte Automat 2200 €uro i diskutushem

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

GLE OKAZION 2016 33.000€

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:59 Makina , Kukës

Shitet Hyundai tukson 2.0 manual 6+R 2008!

155 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Lancia Delta Automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESOR ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Audi Q7

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

benz c300 4matic

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300 B+G

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet volvo 2.5 T AWD

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

A Class Automat

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 TDi

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Audi A4 2.0TDi

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Golf Plus

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Focus 1.6TDci 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Toyota Corolla Automat

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Ford Fusion +

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Fista 1.4 TDci

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Citroen Xsara

1 750 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Audi A5 2008

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Volkswagen Lupo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Caddy Life

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Volkswagen Touran Cross

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Golf VI

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

BMW 640i Cabrio 2015

25 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

BMW 640 xDrive 2016

29 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK

17 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C Class

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Audi A7 Prestige

20 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Automat, Nafte e sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

AUDI A 5-2.0dizel-LUK RS

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:59 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Pogradec

OKAZIONNN Pajero 3.2DID manual2008 letra per1vit/ nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione