Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 585
Aixam , 156
Alfa Romeo , 3521
Alpina , 83
Artega , 50
Audi , 36547
BAIC , 34
Bentley , 77
BMW , 26690
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 39
Cadillac , 224
Chevrolet , 1469
Chrysler , 1099
Citroën , 6457
Corvette , 33
Dacia , 221
Daewoo , 476
Daihatsu , 380
DeTomaso , 4
Dodge , 371
Ferrari , 63
Fiat , 16788
Ford , 39601
GMC , 89
Great Wall , 68
Grecav , 12
Honda , 1178
Hummer , 138
Hyundai , 3564
Infiniti , 87
Isuzu , 172
Jaguar , 1207
Jeep , 1814
Kia , 1562
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 32
Lancia , 2103
Land Rover , 6296
Landwind , 7
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 9
Lincoln , 136
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 15
Mazda , 1611
Mercedes-Benz , 148181
MG , 106
MINI , 1658
Mitsubishi , 3857
Morgan , 8
Nissan , 6578
NSU , 9
Opel , 22090
Peugeot , 9278
Piaggio , 129
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1761
Proton , 7
Renault , 12592
Rover , 638
Saab , 363
Seat , 4112
Škoda , 2266
Smart , 6275
Spyker , 3
Ssangyong , 464
Subaru , 168
Suzuki , 1385
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14458
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 27
UAZ , 25
VW Volkswagen , 77167
Volvo , 3607
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 18:48
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:53
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga ����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:50
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES ML 280 CDI

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 08:25
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 5 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:03 Makina , Durrës

Shitet ML 350 Bluetec Nafte 2013

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Durrës

Shitet VW Passat CC 2.0 Nafte 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Durrës

Shitet Audi A6 3.0 TDI 2014

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

Vw tiguan2.0 nafte automat

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Shitet Vw Touareg Viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 NAFTE 2007

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 4 2007 AUTOMAT"FULL"

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:03 Makina , Shkodër

mercedes-benz

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 nafte Automat

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.3 benzine Automat

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:03 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 nafta Automat

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Shitet Suzuki Grand Vitara 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

Auto fortuzi

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:03 Makina , Tiranë

Okazion Citroen 1.6 naft 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Berat

Acura 04

4 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:00 Makina , Vlorë

Bentley Mulsanne per dasma/ditelindje/evente

1 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:00 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Seria 5 x drive

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM -11 PANORAMIC FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 Makina , Lezhë

Cls

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Touran 2.0 Benzine/Gas 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

VOLVO XC60

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 Makina , Durrës

okazion

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

TAKSI OKAZION 2022

14 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:00 Makina , Durrës

Super super....

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Pogradec

Shitet Toyota Rav 4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina , Fier

SHITET MERCEDES BENZ C220

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ C220

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Dyqani Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ C220 CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Opel corsa 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class C250

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Durrës

Mercedes c classe

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina , Pogradec

Shitet Toyota Rav 4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Shitet A CLASS 180

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Makina , Durrës

Polo 1.4 Automatik

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:00 Makina , Kukës

Bmw 730d 2001

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ, C300, 4 MATIC, 2012.

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

A4 1.9 naft viti 2004 0682007055

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

- SHITET - MERCEDES BENZ C200 7900 Euro

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Vlorë

Ford Focus GHIA 1,8 Disel VP 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione