Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 339
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2463
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20431
BAIC , 9
Bentley , 56
BMW , 15904
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 134
Chevrolet , 868
Chrysler , 820
Citroën , 4032
Corvette , 22
Dacia , 154
Daewoo , 380
Daihatsu , 185
DeTomaso , 1
Dodge , 182
Ferrari , 44
Fiat , 10815
Ford , 24360
Great Wall , 41
GMC , 57
Grecav , 2
Honda , 744
Hummer , 90
Hyundai , 2102
Infiniti , 62
Isuzu , 113
Jaguar , 840
Jeep , 1126
Kia , 1005
Königsegg , 16
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1459
Land Rover , 3660
Landwind , 4
Lexus , 91
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 45
Maybach , 5
Mazda , 1150
Mercedes-Benz , 92542
MG , 97
MINI , 1075
Mitsubishi , 2643
Morgan , 5
Nissan , 4172
NSU , 6
Opel , 13959
Peugeot , 6267
Piaggio , 74
Pontiac , 16
Porsche , 1095
Proton , 4
Renault , 9254
Rover , 486
Saab , 253
Seat , 2591
Škoda , 1337
Smart , 4243
Spyker , 3
Ssangyong , 343
Subaru , 95
Suzuki , 794
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7807
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45457
Volvo , 1804
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Sot 12:36
Linku:
,

Mercedes benz cls

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Korr 18:14
Linku:
,

Vw Golf 2.0 Tdi Komfortline

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:25
Linku:
,

S class

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:12
Linku:
,

Audi A4 Automat 8G Okazion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:01 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.2i Titanium 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:01 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:01 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:01 ,

BMW X6 3.0 Xdrive

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:01 ,

TAYOTA YARIS shitet AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 ,

Mercedez Benz EVO AVANGARD 200 FULL FULL

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:01 ,

Benz E270

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 ,

Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG Packet, Viti 2012

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 ,

ML 350 Bluetec AMG

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:00 ,

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 Dyqani ,

Ford fiesta e sapoardhur 1.4 nafte 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci Titanium

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:00 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 hdi viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:00 ,

okazion audi a4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:00 Dyqani ,

Peugeot 207 1.4 hdi 2011

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 Dyqani ,

Peugeot 207 cabrio 1.6 hdi viti 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:00 ,

Skoda Roomster

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 ,

Volkswagen Touran

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 Dyqani ,

Opel Tigra TwinTop 1.3 cdti Sport

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:00 Dyqani ,

Opel Corsa 1.0 viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:59 ,

Bmw seria1 2.0 naft, AUTOMAT e sapoardhur me dogan

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:59 ,

Ml 350 FULL OPSION

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:59 ,

Seat altea e sapoardhur me dogan, OKAZIONNNNN

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:59 ,

Mercedes-Benz C250 CDI /// AMG , 2012 FACELIFT

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

C CLASS.220EVO AUTOMAT TRONIC EURO4 SPORT EDITION

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 ,

CHEVROLET ORLANDO 1.8,,,AUTOMAT,,6+1,,nga ZVICRA

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:58 ,

Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 ,

SUPER MJET.LAND ROVER FRILANDER

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 ,

OPEL Insignia 2011

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Jaguar XF 2015+liber servisi

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Toyota Corolla 2005 automatik

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 ,

Shitet makina ose nderrohet me E class

3 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:58 ,

SKODA YETI .AUTOMAT SHITET .CDO PROV JU PRES TEL.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Peugeot Ranch 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:58 ,

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO SPORTBACK

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:58 ,

ShITET GOLF 6 VITI 2009.2.0 NAFT AUTOMAT DSG 6G

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 ,

*S 350 L** Shitet ose Nderroet SUV* Q7*,GLE*,Q8**

40 859 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3D viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Hyundai i-20 benzin-gas viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Mini Cooper 1.6 benzin viti 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Smart Fortwo 1.0 benzin 2013

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:58 Dyqani ,

Fiat Grande Punto 1.4 T-jet viti 2008

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:57 ,

TOURAN 2.0,,,NAFTE,,,AUTOMAT,,,OKAZION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Dyqani ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjt 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim