Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 443
Aixam , 130
Alfa Romeo , 3025
Alpina , 58
Artega , 40
Audi , 27796
BAIC , 20
Bentley , 65
BMW , 21526
Brilliance , 10
Bugatti , 35
Buick , 32
Cadillac , 156
Chevrolet , 1210
Chrysler , 983
Citroën , 5286
Corvette , 27
Dacia , 183
Daewoo , 435
Daihatsu , 235
DeTomaso , 1
Dodge , 271
Ferrari , 56
Fiat , 13697
Ford , 32579
GMC , 71
Great Wall , 59
Grecav , 4
Honda , 963
Hummer , 116
Hyundai , 2830
Infiniti , 80
Isuzu , 153
Jaguar , 1042
Jeep , 1426
Kia , 1312
Koenigsegg , 18
KTM , 33
Lada , 33
Lancia , 1801
Land Rover , 4666
Landwind , 6
Lexus , 90
Lifan , 3
Ligier , 6
Lincoln , 117
Lotus , 7
Maserati , 68
Maybach , 5
Mazda , 1314
Mercedes-Benz , 119849
MG , 102
MINI , 1334
Mitsubishi , 3325
Morgan , 6
Nissan , 5240
NSU , 7
Opel , 18193
Peugeot , 7814
Piaggio , 100
Plymouth , 2
Pontiac , 14
Porsche , 1294
Proton , 5
Renault , 11123
Rover , 572
Saab , 324
Seat , 3465
Škoda , 1851
Smart , 5295
Spyker , 3
Ssangyong , 409
Subaru , 119
Suzuki , 1080
Talbot , 3
Tata , 84
Tesla , 2
Toyota , 11004
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 24
UAZ , 11
VW Volkswagen , 60863
Volvo , 2523
Wartburg , 7
Wiesmann , 11
Yugo , 32
Zastava , 39

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Tet 11:57
Linku:
,

Audi

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 12:39
Linku:
,

5300€ Audi A6 2.4 Benzin

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:36
Linku:
,

Citroen c4 grand picasso

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:23 ,

Fiat cinquecento 2014

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:23 ,

Bmw X5-35d

Historiku i makinës

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

Opel Meriva Benzin/Gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:23 ,

Golf 5-4 motion-2.0 nafte

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:23 ,

ML-CLASS 320 Dissel

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

Volvo XC 60 benzin gaz 2010

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:22 ,

Ford C Max Titanium 2010

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

V W PSSAT/

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Mercedes S 350 Blutec

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Audi a4

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:22 ,

VW TOURAN

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Auris

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:22 ,

Ford focus 1.6 naft

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

BMW X6

Historiku i makinës

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:22 ,

VOLVO XC60 T6 AWD 2012

Historiku i makinës

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Mercedes Benz c200

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:22 ,

Okazion audi a8 gjendie perfekte

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

OKAZION A 4 ����AUTOMAT����4299€

Historiku i makinës

4 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:22 ,

Golf 5 2.0 viti 2006 AUTOMATIK

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Audi a4 2.0 TDI naft automat 2011

Historiku i makinës

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

E Clas

Historiku i makinës

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:22 ,

E CLS

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

Shiten BLETË

Historiku i makinës

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Okazion sprinter Tirane

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Mercedes E220 cdi 2003

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

VOLVO XC60 2009 3.0 TURBO benzine

Historiku i makinës

9 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:22 ,

SHITET TIGUAN BENZIN GAZ GJENDJE PERKRYER

Historiku i makinës

9 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

Shitet Bmw 730LD

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

MERCEDES ML 350

Historiku i makinës

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:22 ,

SHITET NDERROHET BMW 525

Historiku i makinës

4 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Ford Focus C max

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:22 ,

�� OKAZION NISSAN QASHQAI ��

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 ,

Mercedes-Benz GL 350 Okazion

Historiku i makinës

25 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:21 ,

Mercedes benz B class

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:21 ,

BMW X6

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 ,

Mercedes benz B200 benzin-gaz

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21
Linku:
Dyqani ,

Mercedes C 220 okazion!!!

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:20 ,

�� BMW X1 180d ��

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

Touareg 2.5 Diesel

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione