Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 585
Aixam , 156
Alfa Romeo , 3521
Alpina , 83
Artega , 50
Audi , 36545
BAIC , 34
Bentley , 77
BMW , 26692
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 39
Cadillac , 225
Chevrolet , 1468
Chrysler , 1099
Citroën , 6455
Corvette , 33
Dacia , 221
Daewoo , 475
Daihatsu , 380
DeTomaso , 4
Dodge , 371
Ferrari , 63
Fiat , 16783
Ford , 39610
GMC , 89
Great Wall , 68
Grecav , 12
Honda , 1178
Hummer , 139
Hyundai , 3564
Infiniti , 87
Isuzu , 172
Jaguar , 1207
Jeep , 1811
Kia , 1563
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 32
Lancia , 2105
Land Rover , 6292
Landwind , 7
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 9
Lincoln , 136
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 15
Mazda , 1610
Mercedes-Benz , 148209
MG , 106
MINI , 1660
Mitsubishi , 3858
Morgan , 8
Nissan , 6578
NSU , 9
Opel , 22086
Peugeot , 9274
Piaggio , 129
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1762
Proton , 7
Renault , 12590
Rover , 638
Saab , 363
Seat , 4112
Škoda , 2259
Smart , 6275
Spyker , 3
Ssangyong , 464
Subaru , 168
Suzuki , 1384
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14466
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 27
UAZ , 25
VW Volkswagen , 77180
Volvo , 3605
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.25 Mar 08:49
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi A#

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 21:09
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo S60

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 12:59
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Altea

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 08:47
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE (Letrat per 1 vit) ,100.000 km SHUME PASTER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 08:26 Makina , Elbasan

✅️ AUDI A7 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

BMW X5 look M50d viti 2016

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:26 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET AUDI Q7 AUTOMAT DIESEL 2007

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO 1.2 BENZINE/GAS MANUAL 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:26 Makina , Shkodër

Ford galaxy automat

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

BMW 535D

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF PLUS 1.9 DIESEL AUTOMAT 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Korçë

BMW SERIA 5, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2009 AUTOMAT BENZINE 1.4

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

Wolksvagen touran

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Citroen c4 1.6 Naft

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Opel Corsa Benzin Gaz

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera 6+1 Automatike

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-class 220 CDI, Automatik, Viti 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera me 7 Vende

18 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Makina me Qira. Car Rental

15 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Disqe dhe goma 18 seria 7 viti 2011

30 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ EVO KLAS 220 AUTOMAT

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET RENAULT MEGANE 2007 DIESEL 1.5

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Audi Q7

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Shitet VW Tiguan 4MOTION

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:26 Dyqani Makina , Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

MAKINA me QIRA ne RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

MAKINA ME QIRA NE RINAS 0674545000 RENT A CAR ALBANIA

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Shitet golf 4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Mercedes C-220 Automat Full Leather

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Dyqani Makina , Tiranë

Geely Emgrand EV 412 KM me nje Karikim

18 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 Makina , Vlorë

Shitet makin gjendja shume e mire

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:26 Makina , Shkodër

Shitet ne gjendje perfekte 0695245305

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:26 Makina , Shkodër

Okazion Mini 2016 Automat

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Range vogue autobiography facelift 2021

55 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione