Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 335
Aixam , 116
Alfa Romeo , 2465
Alpina , 44
Artega , 30
Audi , 20543
BAIC , 9
Bentley , 56
BMW , 15949
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 133
Chevrolet , 873
Chrysler , 817
Citroën , 4044
Corvette , 22
Dacia , 154
Daewoo , 381
Daihatsu , 184
DeTomaso , 1
Dodge , 184
Ferrari , 42
Fiat , 10846
Ford , 24415
GMC , 57
Great Wall , 41
Grecav , 2
Honda , 743
Hummer , 91
Hyundai , 2099
Infiniti , 62
Isuzu , 113
Jaguar , 841
Jeep , 1135
Kia , 1012
Koenigsegg , 16
KTM , 28
Lada , 24
Lancia , 1464
Land Rover , 3685
Landwind , 4
Lexus , 90
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 93
Lotus , 6
Maserati , 44
Maybach , 5
Mazda , 1156
Mercedes-Benz , 92835
MG , 97
MINI , 1076
Mitsubishi , 2639
Morgan , 5
Nissan , 4191
NSU , 6
Opel , 14018
Peugeot , 6296
Piaggio , 74
Pontiac , 16
Porsche , 1096
Proton , 4
Renault , 9249
Rover , 487
Saab , 253
Seat , 2601
Škoda , 1348
Smart , 4254
Spyker , 3
Ssangyong , 345
Subaru , 95
Suzuki , 794
Talbot , 2
Tata , 73
Toyota , 7785
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45630
Volvo , 1807
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

08 Gush 18:05
Linku:
,

Shite B-Class 2011 , Benzine Gaz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Gush 17:12
Linku:
,

8000 -€

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 13:32
Linku:
,

AUDI A6 S.LINE 3.0 QUATTRO SUPERCHARGED 2013

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Gush 18:04
Linku:
,

��OKAZION�� HYUNDAI TUCSON 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 19:00
Linku:
,

XC90 Automat ��Okazion për pak Ditë ��

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:34 ,

Lancia Delta 1.9 Nafte Viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 ,

AUDI A7 3.0 Benzine S-Line

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:32 ,

Audi A7

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

Mercedes benz cls 320

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 ,

bmw120 disel -07 edhe me ndrrim

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:30 ,

Okazio Shitet Ford fokus ttdi

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:30 ,

BMW 635 BI TURBO 300 NAFT ! MUNDESI NDRIMI !!!

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:30 ,

Clk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 ,

OKAZION ! BMV SERIA 6 FULL OPSION ! MUNDESI NDRIMI

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:29 ,

SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 00:24 Dyqani ,

Audi Q7 3.0 TDI Full -10

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24 ,

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:24 Dyqani ,

Mercedes Benz Glk 250 Bluetec -13

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:24 ,

Mercedes_benz B klas 2.0 TURBO AUTOMATIKE Okazionn

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:24 ,

Shitet FORD TRANSIT 2.2

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:24 ,

VWGolf 3 Benzin/Gaz Automat

1 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:24 ,

C CLASS.220 EVO AUTOMAT SPORT EDITION ME DOGAN

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

Shitet BMW 730d e38 automat Full option.

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 ,

ML 350 2011 GRAND EDITION 7G DESINGO FULL FULL

14 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:23 ,

Evo 280 panoram super full avangard targa AA

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:21 ,

❌❌❌Ml 350 BlueTec Amg Packet Full Options

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:18 ,

❌OKAZION❌C CLASS 200,ZVICER,BENZIN/GAZ,AUTOMAT

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 ,

❌OKAZION❌SUZUKI GRAND VITARA,ZVICRA,AUTOMAT,FULL

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Mercedes-Benz E 270

4 700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 ,

PJES PER BENZ 124

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:16 ,

Golf 5 1.9 Naft

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:16 ,

Sharan

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

benz c320 v6 diesel viti 2006 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:15 ,

Mercedes Benz E klas w212 E 220

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:15 ,

Pjes Benz c 220

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:14 ,

benz c 200 evo sport edition

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:14 ,

Toyota corolla verso

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:14 ,

Mercedes-benc w212 E220 Mundesi nderimii !!

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 ,

Okazion

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:13 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

E klass Automat, Benzin-Gaz 152mije km

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:12 Dyqani ,

Reno Espace 2005 ❌okazion❌

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:11 ,

Okazion!! Audi A7 3.0 Nafte Quattro Sapo Erdhi����

20 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:11 ,

Audi A6 2.4 Benzin Automat 2006 Sapo Erdhi����

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

OKAZIONNNNN E 350 CDI 4 Matic Avantgarde!!!

10 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:11 ,

VW Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 2009

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine Automatike 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:10 ,

Shitet 1.9 naft

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:09
Linku:
,

ML350 Bluetec-Letra deri Gusht 2021 !!

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:07 ,

Shitet 1.9 naft automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:07
Linku:
,

Bmw 525 Viti 2009 Kamio Automatike M//Design

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim