Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 585
Aixam , 156
Alfa Romeo , 3521
Alpina , 83
Artega , 50
Audi , 36545
BAIC , 34
Bentley , 77
BMW , 26692
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 39
Cadillac , 225
Chevrolet , 1468
Chrysler , 1099
Citroën , 6455
Corvette , 33
Dacia , 221
Daewoo , 475
Daihatsu , 380
DeTomaso , 4
Dodge , 371
Ferrari , 63
Fiat , 16783
Ford , 39610
GMC , 89
Great Wall , 68
Grecav , 12
Honda , 1178
Hummer , 139
Hyundai , 3564
Infiniti , 87
Isuzu , 172
Jaguar , 1207
Jeep , 1811
Kia , 1563
Koenigsegg , 19
KTM , 38
Lada , 32
Lancia , 2105
Land Rover , 6292
Landwind , 7
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 9
Lincoln , 136
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 15
Mazda , 1610
Mercedes-Benz , 148209
MG , 106
MINI , 1660
Mitsubishi , 3858
Morgan , 8
Nissan , 6578
NSU , 9
Opel , 22086
Peugeot , 9274
Piaggio , 129
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1762
Proton , 7
Renault , 12590
Rover , 638
Saab , 363
Seat , 4112
Škoda , 2259
Smart , 6275
Spyker , 3
Ssangyong , 464
Subaru , 168
Suzuki , 1384
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14466
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 27
UAZ , 25
VW Volkswagen , 77180
Volvo , 3605
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 54

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 18:17
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 3.0 nafte 2014 !! 3x sline

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 14:35
Linku:
Makina , Durrës

Dodge Nitro

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:58
Linku:
Makina , Vlorë

W203

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 11:59
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:48
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:26 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Dyqani Makina , Tiranë

Geely Emgrand EV 412 KM me nje Karikim

18 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Vlorë

Shitet makin gjendja shume e mire

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:26 Makina , Shkodër

Shitet ne gjendje perfekte 0695245305

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:26 Makina , Shkodër

Okazion Mini 2016 Automat

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Range vogue autobiography facelift 2021

55 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:20 Makina , Tiranë

Shitet BMW seria 118d fund 2007 (automat)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 Makina , Vlorë

BMW 750Li

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:04 Makina , Vlorë

Fiat 500 Abarth

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:03 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:03 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:02 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59
Linku:
Makina , Tiranë

GLC 200d 4MATIC

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:58
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw 528i XDrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:51 Makina , Tiranë

U shit FLM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Audi A4 automat s line quattro

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Makina , Durrës

Okazjon

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

Shitet makine

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

Shitet makine

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:33 Makina , Shkodër

SHERBIM KAROTREC 24 ORE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:33 Makina , Shkodër

Sherbim karrotresArjani

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin kambio automatike

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Golf V 1.9 tdi viti 2007 kambio automatike full opshen

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

TAKSI PLUG-IN & HYBRID EURO 6 ME KARIKIM 220V

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

TAKSI SHITET TAXI & QERA

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Super Ofertë

25 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:50
Linku:
Makina , Kavajë

Shitet Golf 6- fundi i 2011, full option

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS400

30 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:46 Makina , Tiranë

Super Okazion VW Touareg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 CDi Automatic Portobagazh

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:41 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:41 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

bmw Seria 7 750Li M Paket TwinTurbo Makine nga Gjermania

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Mini countryman 1.6 benzin individual

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione