Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 339
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2462
Alpina , 43
Artega , 30
Audi , 20443
BAIC , 9
Bentley , 56
BMW , 15908
BMW , 1
Bugatti , 27
Buick , 27
Cadillac , 133
Chevrolet , 869
Chrysler , 823
Citroën , 4035
Corvette , 22
Dacia , 154
Daewoo , 380
Daihatsu , 185
DeTomaso , 1
Dodge , 182
Ferrari , 44
Fiat , 10818
Ford , 24369
GMC , 57
Great Wall , 41
Grecav , 2
Honda , 744
Hummer , 89
Hyundai , 2103
Infiniti , 62
Isuzu , 113
Jaguar , 843
Jeep , 1128
Kia , 1008
Koenigsegg , 16
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1460
Land Rover , 3669
Landwind , 4
Lexus , 91
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 45
Maybach , 5
Mazda , 1150
Mercedes-Benz , 92588
MG , 97
MINI , 1076
Mitsubishi , 2640
Morgan , 5
Nissan , 4173
NSU , 6
Opel , 13967
Peugeot , 6272
Piaggio , 74
Pontiac , 16
Porsche , 1096
Proton , 4
Renault , 9255
Rover , 486
Saab , 253
Seat , 2593
Škoda , 1339
Smart , 4246
Spyker , 3
Ssangyong , 343
Subaru , 95
Suzuki , 795
Talbot , 2
Tata , 71
Toyota , 7822
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 21
UAZ , 2
VW Volkswagen , 45481
Volvo , 1801
Wartburg , 7
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 31

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Sot 12:23
Linku:
,

Mercedes benz cls

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:06
Linku:
,

Nissan Qashqai 2009 Automat 4x4

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:35
Linku:
,

Super Okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:33
Linku:
Dyqani ,

VOLVO S90, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 13:17
Linku:
,

Audi A6

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 18:13 ,

���� VW POLO 1.2 GAZ BENXIN 2011 ME DAOGAN PERFEKT

5 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:13 ,

MERCEDES BENZ E clas 350 BLUETEC AMG Panorame

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

OKAZION E Class

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 ,

Volkswagen Golf

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:13 ,

Okazion Corolla 2.0 nafte manuale sapo ardhur

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

Mercedes CLS 320 dizel

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Toyota Carola 1.4 nafte 4100€

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:12 ,

Vw polo 1.4 LPG super gjendje !! (Privat )

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:12 ,

OKAZION VW PASSAT CC GAZ-BANZIN €6500€ manual

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Audi A6 S- Line, 3.0 Supercharged , 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:12 ,

Okazion Audi A3 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Okazion

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:12 ,

Vw polo TDI 2011 full shum i vecant !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:11 ,

Toyota corolla verso 2006 ! Super uljeeeeee !!

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:11 ,

Mercedes benz S class 500L benzin+gaz

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 ,

Toyota corolla verso 2008!cmimi okazion pak dit!

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:09 ,

Peugeot 607 3.0 benzin gaz 2002 automat

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

BMW 530 X_DRIVE FULL ECO START STOP 2012 NDRROHET

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:09 ,

POLO 1.4 NAFT 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:09 ,

Volkswagen passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

ML 350 BLUTEC 7G 2011 GRAND EDITION SUPER FULL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:09 ,

PASSAT 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

Porsche cayenne 4.8s

28 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:09 ,

VW GOLF 5 PLUS GOAL 20 NAFT AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:08 ,

Evo 280 panoram super full avangard targa AA

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:08 ,

Range rover sport 2700viti. 2008

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:08 ,

Audi-A6 3.0 TDI—Quattro—S Line—07

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

VW-Golf 1.9 TDI—Automat—Sesnosr—07����

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Mercedes-Benz C 200 viti 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:07 ,

SUPER CMIM VW VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:07 ,

Audi A4 1.9 super gjendje !!! 1996

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

Toyota hilux 120 mij km okazion

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:06 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:06 ,

mercedes benz E220

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

Suzuki 1.3 nafte

3 600 EUR

Sot 18:06 ,

Ml 320 super gjendje okazion vetem sot 8500€↘️

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06
Linku:
,

Golf 5 1.6 benzine/gaz

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 Popular Search

celesi njoftime Gjirafa.al
Në fillim