Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 579
Aixam , 157
Alfa Romeo , 3517
Alpina , 79
Artega , 49
Audi , 36388
BAIC , 34
Bentley , 76
BMW , 26531
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 39
Cadillac , 225
Chevrolet , 1462
Chrysler , 1096
Citroën , 6449
Corvette , 33
Dacia , 221
Daewoo , 475
Daihatsu , 374
DeTomaso , 4
Dodge , 366
Ferrari , 61
Fiat , 16739
Ford , 39549
GMC , 89
Great Wall , 68
Grecav , 12
Honda , 1168
Hummer , 140
Hyundai , 3565
Infiniti , 85
Isuzu , 171
Jaguar , 1205
Jeep , 1806
Kia , 1557
Koenigsegg , 19
KTM , 37
Lada , 32
Lancia , 2081
Land Rover , 6251
Landwind , 8
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 9
Lincoln , 135
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 15
Mazda , 1608
Mercedes-Benz , 147761
MG , 105
MINI , 1655
Mitsubishi , 3840
Morgan , 8
Nissan , 6564
NSU , 9
Opel , 22028
Peugeot , 9259
Piaggio , 129
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1757
Proton , 7
Renault , 12566
Rover , 636
Saab , 363
Seat , 4113
Škoda , 2256
Smart , 6247
Spyker , 3
Ssangyong , 466
Subaru , 168
Suzuki , 1382
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14384
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 26
UAZ , 25
VW Volkswagen , 77063
Volvo , 3607
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 54





Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.



Dje 16:17
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A6-3.0 Diesel TDI QUATRO-2005-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 13:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FREELANDER | 2008 | 2.2 | DIESEL | AUTOMATIC | 227000 km

782 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:40
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 2.0 TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 08:25
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 5 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13
Linku:
Makina , Tiranë

Smart 2007 Automatik 0.7 benzin 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:58
Linku:
Dyqani Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 D4 D. SUPER GJENDIE

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT SUPERGJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:58 Makina , Korçë

1.4 TSI scirocco

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

Toyota Camry Hybrid 2022

29 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:58 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!NISSAN QASHQAI 2.0 DIESEL AUTOMAT 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT FULL FULL

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Fier

AUDI A5 2.7 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

6 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2015 (S-LINE) 4MATIC FULL OPSION

15 690 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D AUTOMATIK SUPER GJENDJE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2006 MANUAL FULL FULL

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT

4 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

-Opel Astra.TT CABRIO 1.8 Benzin Manual ����3995€����

3 995 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 Lite Pro 2022 Zero Km

32 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

Daihatsu Materia.1.5. (Japan Auto ) • Kambio Automat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:58 Makina , Korçë

E 320 CDI SUPER GJENDJE

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 QUATTRO FULL OPSION

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE 3.2 BENZIN+GAZ 2007

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:58 Makina , Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2013 SUPERCHARGER FULL OPSION

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

��OKAZION�� E 350 BENZIN 2012 FULL OPSION

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Fier

EVO 200 NAFT 2008 AUTOMATIK

6 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES C220CDI AUTOMAT 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:58 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS VITI 2007 1.9 NAFT AUTOMAT ME LIBER SHERB

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Fier

Mercedes Benz GL350 2015 //AMG LINE FULL OPSION OKAZION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Makina , Korçë

EVOQUE 2.2 GJENDJE SHUME TE MIRE

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Durrës

okazion sot

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:57 Makina , Vlorë

Mercedes benz s 500 Lungo 4 matic super full zvicra!!!

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Audi A8

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 Dyqani Makina , Fier

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE.2014 PLATINIUM EDITION

27 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:57 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADI 1.9 NAFTE MANUAL 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Korçë

BMW SERIA 5, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!SKODA OCTAVIA 1.9TDI 08 SAPO ARDHUR!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Korçë

A 180 CDI AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

New beetle 3200 e

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 45AMG viti 2015

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!PEUGEOT 3008-1.6 DIESEL AUTOMAT 11

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:55 Makina , Lushnjë

Mercedes E 250

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:55 Makina , Lushnjë

❌❌Mercedes E350 benzin❌❌

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Range Rover VOGUE AUTOBIOGRAPHY 4.4

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Toyota Urban Cruiser 1.4.D-4D 4WD 4x4 ����160 mije km ����

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

X5 Individual 35d 2016 , M-Package !!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

MITSUBISHI.GRANDIS.2.4.B.AUTOMAT. ����5595 € ����

5 030 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Okazione Audi A4 Quattro 4.0 Nafte ���� 18.000€ 0696999909

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.4…AUTOMAT. ����Viti 2008 4680 € ����

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Opel Meriva.1.7.DT.DIesel AUTOMAT. -Me dogane ����

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999





Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.



Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione