Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 13
Aixam , 3
Alfa Romeo , 42
Alpina , 4
Artega , 1
Audi , 809
BAIC , 2
Bentley , 6
BMW , 422
Buick , 1
Cadillac , 8
Chevrolet , 61
Chrysler , 5
Citroën , 178
Corvette , 2
Dacia , 9
Daewoo , 1
Daihatsu , 7
Dodge , 8
Ferrari , 2
Fiat , 387
Ford , 1038
Grecav , 1
Honda , 40
Hummer , 1
Hyundai , 149
Infiniti , 2
Isuzu , 10
Jaguar , 23
Jeep , 41
Kia , 59
KTM , 1
Lancia , 50
Land Rover , 294
Lexus , 9
Lincoln , 6
Maserati , 4
Maybach , 2
Mazda , 33
Mercedes-Benz , 2207
MG , 5
MINI , 35
Mitsubishi , 62
Morgan , 1
Nissan , 209
Opel , 395
Peugeot , 161
Piaggio , 2
Porsche , 42
Renault , 207
Rover , 29
Saab , 3
Seat , 94
Škoda , 79
Smart , 101
Ssangyong , 7
Subaru , 7
Suzuki , 40
Tata , 1
Tesla , 3
Toyota , 606
TVR , 2
VW Volkswagen , 1567
Volvo , 244

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 35d Xdrive (F15)

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 17:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

FIAT FREEMONT, VITI 11/2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE, 4X4

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 13:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 1.6 benzinë, 2007 manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 09:33
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2010 Toyota RAV4 Automat 4x4 FULL OPTIONS

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E250 Diezel Viti 2014 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E-Class (W212)

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi SQ5 3.0 V6T quattro (origjinal fabrike)

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Sline quattro 2.0 TFSI Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 35d Xdrive (F15)

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE Coupe 350 BlueTec (Nafte, pa taks lluksi)

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Dyqani Makina , Fier

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione