Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 354
Aixam , 119
Alfa Romeo , 2570
Alpina , 44
Artega , 35
Audi , 22131
BAIC , 11
Bentley , 59
BMW , 16826
Bugatti , 30
Buick , 27
Cadillac , 135
Chevrolet , 920
Chrysler , 860
Citroën , 4314
Corvette , 23
Dacia , 160
Daewoo , 396
Daihatsu , 190
DeTomaso , 1
Dodge , 193
Ferrari , 44
Fiat , 11457
Ford , 25752
GMC , 59
Great Wall , 44
Grecav , 2
Honda , 799
Hummer , 97
Hyundai , 2223
Infiniti , 60
Isuzu , 115
Jaguar , 850
Jeep , 1178
Kia , 1079
Koenigsegg , 17
KTM , 31
Lada , 25
Lancia , 1537
Land Rover , 3920
Landwind , 4
Lexus , 91
Lifan , 3
Ligier , 6
Lincoln , 93
Lotus , 6
Maserati , 46
Maybach , 5
Mazda , 1046
Mercedes-Benz , 97993
MG , 99
MINI , 1111
Mitsubishi , 2751
Morgan , 5
Nissan , 4367
NSU , 6
Opel , 14720
Peugeot , 6571
Piaggio , 75
Pontiac , 15
Porsche , 1165
Proton , 4
Renault , 9618
Rover , 515
Saab , 259
Seat , 2749
Škoda , 1414
Smart , 4434
Spyker , 3
Ssangyong , 359
Subaru , 88
Suzuki , 849
Talbot , 2
Tata , 77
Toyota , 8326
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 22
UAZ , 4
VW Volkswagen , 47955
Volvo , 1920
Wartburg , 7
Wiesmann , 7
Yugo , 23
Zastava , 32

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

1 000 000 LEK

3 900 EUR
2 200 EUR
17 800 EUR
5 300 EUR
3 200 EUR
2 500 EUR
2 999 EUR
6 200 EUR

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim