Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Vlorë

Golf , 1101
Passat , 308
T3 , 3
T4 , 2
T5 , 15
T6 , 2
181 , 2
Beetle , 9
Bora , 10
Caddy , 73
CC , 18
Crafter , 15
e-Golf , 7
Eos , 7
Fox , 8
Jetta , 11
LT , 2
Lupo , 18
Phaeton , 5
Polo , 172
Scirocco , 1
Sharan , 12
Tiguan , 45
Touareg , 62
Touran , 123
up! , 3
Vento , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:47
Linku:
Makina , Vlorë

Golf 5 super gjrndje

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

������������ Volkswagen Cady 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:52 Makina , Vlorë

Jepet me qera makina vlore

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:52 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:29 Makina , Vlorë

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Makina , Vlorë

Golf 7 2.0 Nafte Automatike 2013 Full Extra Me VetParkim

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:50 Makina , Vlorë

Okazion ,golf Automat 2.0 nafte shum I paster gjendja 10/10

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Volkswagen Cady 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Golf 6 1.6 Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 Makina , Vlorë

Golf VI

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Makina , Vlorë

Golf 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Makina , Vlorë

Tiguan

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:06 Makina , Vlorë

Polo 1.4 TDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:21 Makina , Vlorë

Vw Golf Plus 1.6 Benzin me Dogane Viti 05

3 599 EUR

Dje 15:01 Makina , Vlorë

Vlore

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:17 Dyqani Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN CRAFTER 2012 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 Dyqani Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN GOLF 7 2016 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 Dyqani Makina , Vlorë

VW GOLF 6 1.6 Naftë 2012 �� AUTO PENTA ��

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47
Linku:
Makina , Vlorë

Golf 5 super gjrndje

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 Makina , Vlorë

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:14 Makina , Vlorë

Touran ne shitje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:51 Makina , Vlorë

Vw Passat Okazion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:48 Makina , Vlorë

Volsvagen passat okazion

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:54 Makina , Vlorë

Pjese per VW Passat 1998-2004 Benzin/naft

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:23 Makina , Vlorë

Golf 5 1.9 Turbo Look GTI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:48 Makina , Vlorë

GOLF 5GT fabrike

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:08 Makina , Vlorë

Golf 6 2.0 nafte

6 050 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 17:07 Makina , Vlorë

Volkswagen Tiguan 2.0 BlueMottion Mundesi Nderrimi‼️‼️

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 11:12 Makina , Vlorë

vw caddy 2.0 B-Gaz. fabrike okazion

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 10:35 Makina , Vlorë

Volkswagen Tiguan 2.0 Tdi Kambio Automatike Full Option

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 22:07 Makina , Vlorë

GOLF 4 1.9TDI

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 11:47 Makina , Vlorë

Golf 5 1.9 Naft Automat 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 23:50 Makina , Vlorë

shitet pasat automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:45 Makina , Vlorë

POLO 1.6 NAFTE 2009

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:31 Makina , Vlorë

Volkswagen Golf 7 Viti 2014 Benzin 1.2TSI Manual 80.000km

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Mar 22:59 Dyqani Makina , Vlorë

Passat 2008 super okazion

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 19:34 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 15:33 Makina , Vlorë

Perfekte

7 110 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 11:28 Makina , Vlorë

VW PASSAT RLINE dsg 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 16:26 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 03:12 Makina , Vlorë

2.5.TDI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 10:07 Makina , Vlorë

Crafter TDI bluetdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 09:34 Makina , Vlorë

U Shit Flm Merrjep

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 08:15 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN CADDY 1.9 Nafte SUPER EKONOMIK 7 VENDESHE

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 21:44 Makina , Vlorë

Shitet touran 3900 euro

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:27 Makina , Vlorë

���� SHITET VW GOLF 6 ME PORTOBAGAZH 1.6 NAFTE VITI 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 21:31 Makina , Vlorë

Shitet 1.9

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 21:06 Makina , Vlorë

Wv passat

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:06 Makina , Vlorë

10 500 Euro

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Mar 01:33 Makina , Vlorë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 13:33 Makina , Vlorë

Super gjendje

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 12:45 Makina , Vlorë

Okazion Golf 5 2.0 tdi ����.

5 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione