Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Vento

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Vento | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Korr 19:19 ,

Vento Okazion!!!

100 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 11:23 ,

Wolsvagen pasat vento

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:07 ,

Shes venton

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 09:15 ,

Shitet ose nderrohet

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 19:58 ,

VW PASAT

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 12:39 ,

VW VENTO MK-3

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 23:58 ,

Shitet passat vento

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 14:31 ,

VW Vento dizel

150 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
25 Tet 13:16 ,

shes

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 11:14 ,

Volkswagen vento

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Korr 11:16 ,

Vento

150 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 12:23 ,

Makina ne gjendje shume te mire motorike

1 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 09:18 ,

Vito

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 07:17 ,

makine

100 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 20:41 ,

shes

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 21:02 ,

Shitet vento

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 13:05 ,

Ocasioon

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:59 ,

Shitet Volkswagen Vento

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 21:17 ,

VW Vento

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 19:53 ,

VW Vento dizel -95

13 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 16:27 ,

Shitet WW Vento

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 22:06 ,

VW Vento 1.6 Benzine

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 20:59 ,

Okazion Vw Vento

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 23:08 ,

VW Vento 1.4 benzin

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 14:12 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 17:07 ,

VW Vento -97

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 13:50 ,

VW me portobagazh 1.6 benzine -96

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 13:24 ,

VW Vento -95

1 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 08:24 ,

VW Golf 3 tdi -95

120 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 15:27 ,

Volksvagen vento diesel 400€

399 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 10:02 ,

Volksvagen vento 430€

439 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 18:39 ,

VW Vento benzin -96

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 18:45 ,

Volsvagen Vento 1.4

1 200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 17:31 ,

volkswagen vento 1.4 benzin/gaz U SHIT

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 17:15 ,

VW VENTO GLX BENZIN/GAZ -97

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Vento | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione