Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Touran ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Touran në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Touran,Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.25 Mar 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Touran 6+1

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31
Linku:
Makina , Tiranë

Touran Automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw turan 2.0 nafte automat

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:43 Makina , Tiranë

Shitet touran 2.0

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Shitet vw touran-nafte-automat-0676742990

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 Makina , Korçë

Shitet Touran Manual SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:05 Makina , Tiranë

Vw touran

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57 Dyqani Makina , Fier

VW Touran 1.9 TDI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 Makina , Durrës

VW Touran 1.6 TDI, Panorama, 2012, Automat

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:45 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel / Manuale / Me Dogane

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.6 Tdi Diesel / Manuale / 2011

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 Makina , Tiranë

Touran 1.6 b 3300 e

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:24 Makina , Vlorë

Touran cross 3900€

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:24 Makina , Durrës

Volkswagen Touran Cross

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Makina , Dibër

Shitet Touran automat

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Makina , Tiranë

Shitet touran 2.0 Nafte 7 vendesh

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:04 Makina , Tiranë

VW Touran 1.9 automat (zvicra)

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:22 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2014 AUTOMAT 8G

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 Makina , Tiranë

Tauran 2010 pjesë

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

Ndrohet/VW Touran 2.0 tdi Highline Manual 2007

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:03 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:49 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

OKAZION VW Touran 1.9

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:42 Makina , Tiranë

OKAZION Touran 1.9

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Makina , Vlorë

Touran ne shitje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:31 Makina , Tiranë

Touran Automat

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

VW Touran

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

Turan super gjendje

47 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 Dyqani Makina , Tiranë

VW Touran 6+1

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

Touran

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Makina , Tiranë

Touan

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 Makina , Elbasan

VW Touran 2.0

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:25 Makina , Fier

SHITET VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:25 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TOURAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:22 Makina , Durrës

Touran 1.9 tdi viti 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:22 Makina , Korçë

turan automat

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:18 Makina , Durrës

Touran 2.0 Automat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:15 Dyqani Makina , Elbasan

Volkswagen Touran 1.6 diesel

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Makina , Elbasan

VW TOURAN SUPER GJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Durrës

Wolsvagen Touaran 1.9 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Makina , Gjirokastër

touran 2.0 nafte

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Shitet touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina , Elbasan

Touran Automat naft

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:35 Makina , Elbasan

Touran Automat����4.000 euro

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran, Automat, 2006 super gjendje

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:33 Makina , Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI R.LINE FABRIKE DSG

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Okazion urgjent: 3200 euro i diskutueshem

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Touran në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Touran në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Touran në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touran,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touran që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Touran


Keni VW Volkswagen Touran që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione