Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Touran Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:34 Dyqani Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:34 Dyqani Makina , Kukës

VW TOURAN 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Makina , Kukës

Touran 1.9 TDI manual 6+R

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:45 Makina , Kukës

VW TOURAN 2.0 TDI NAFTË EURO4 PA DOGANE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:21 Makina , Kukës

SHITET VW TOURANI 1.9 TDI 2005 PA DOGAN EURO 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 12:18 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Qer 12:04 Makina , Kukës

Touran 1.9 United Bluemotion

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:00 Makina , Kukës

Touran

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 22:16 Makina , Kukës

TOURAN

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:04 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 23:26 Makina , Kukës

Shitur

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:34 Makina , Kukës

Vw Touran

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:22 Makina , Kukës

shitet Volkswagen cross touran 2.0 6+1 vende

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:14 Makina , Kukës

shitet wolkswagen cross touran

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 12:41 Makina , Kukës

Touran

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 19:15 Makina , Kukës

Touran

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 12:36 Makina , Kukës

Touran 1.9TDI 2007 7Ulse Euro4

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 10:27 Makina , Kukës

tauran 2.0 automatik

4 EUR

07 Maj 23:45 Makina , Kukës

Touran

3 800 EUR

30 Pri 14:31 Makina , Kukës

Shitet Touran

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 22:38 Makina , Kukës

Shitet Touran

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:59 Makina , Kukës

Has

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:25 Makina , Kukës

✅SHITUR✅

47 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:39 Makina , Kukës

Auto Matmuja

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 20:21 Makina , Kukës

shes turanin

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:03 Makina , Kukës

Shitet Touran

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:33 Makina , Kukës

Vw Touran

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:09 Makina , Kukës

✅SHITUR✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:12 Makina , Kukës

Shitet Touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:51 Makina , Kukës

Touran

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Mar 12:52 Makina , Kukës

Touran 2.0 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:40 Makina , Kukës

Shitet vw Touran 2.0 automat vp 2006 i sapo targuar

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 12:22 Makina , Kukës

Makine Touran

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:58 Makina , Kukës

Shitet Touran

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 11:26 Makina , Kukës

Shitet tel 0686055377

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 20:15 Makina , Kukës

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 19:29 Makina , Kukës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 17:25 Makina , Kukës

✅SHITUR✅

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 20:35 Makina , Kukës

Touran 1.9 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 10:02 Makina , Kukës

Touran 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:48 Makina , Kukës

Touran 1.9 Manual

07 Shk 21:13 Makina , Kukës

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 23:07 Makina , Kukës

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 23:04 Makina , Kukës

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:36 Makina , Kukës

Touran 2006 i ardhur nga zvicrra

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Kukës

Touran 2006 i ardhur nga zvicrra

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Kukës

Touran 2006 i ardhur nga zvicrra

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Kukës

Touran 2006 i ardhur nga zvicrra

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:36 Makina , Kukës

Touran 2006 i ardhur nga zvicrra

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 18:22 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7 ULSE

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Touran | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione