Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Touareg ne Shitje | Njoftimet ne MerrJep.al






Mijera njoftime për VW Volkswagen Touareg në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touareg në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touareg ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.



Sot 17:56 Makina , Fier

Shitet ose nderrohet touareg

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:49 Dyqani Makina , Tiranë

����okazion Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 Makina , Tiranë

Tuareg 2013 3.0 TDI

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 Makina , Tiranë

Vw Toureg.3.0Naft.2006.Automat Tronic.4X4.4.800€.0696909585

4 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 Makina , Tiranë

Volkswagen touareg

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Makina , Tiranë

Tuareg 2016 naft 3.0 okazion 24000 mij euro

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:31 Makina , Tiranë

OKAZION! - Volkswagen Touareg 2.5 TDI, 175 HP, Automatic

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

VW Touareg 3.2 gaz benzine 4x4

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:24 Makina , Korçë

Volkswagen Touareg 3.2 Benzine+ Gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:20 Makina , Tiranë

Super Okazion VW Touareg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 Makina , Tiranë

Shitet Vw Touareg Viti 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Makina , Tiranë

VW TUAREG 3.0 NAFTE

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:53 Makina , Durrës

blej makina

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:53 Makina , Durrës

makina me qera

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:53 Makina , Tiranë

VW TOUAREG V6 TDI NAFTE AUTOMATIK

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:24 Makina , Tiranë

Touareg

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 Makina , Fier

Okazion VW Touareg R-Line 2012 Benzine/Gaz

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:47 Makina , Fier

Volkswagen Touareg Full R-Line

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:47 Makina , Fier

Okazion VW Touareg R-Line 2012 Benzine/Gaz

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:45 Makina , Tiranë

Touareg Tuareg 2.5 Nafte Pjese Kembimi

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:40 Makina , Tiranë

TOUAREG R-LINE 2011 3.6 BENZINE +355692602334

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:40 Makina , Tiranë

Touareg 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:15 Makina , Tiranë

Touareg 3.0 Naft

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:14 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET FULL..

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 12:46 Makina , Fier

Tuareg‼️

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 09:13 Makina , Pogradec

TOUAREG HYBRID 3.0

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 09:07 Makina , Tiranë

TOUAREG HYBRID

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 23:15 Makina , Tiranë

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:20 Makina , Tiranë

Touareg 3.0 Naft R-line

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:03 Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 22:59 Makina , Fier

SHITET OSE NERROHET TOUAREG

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 16:19 Makina , Tiranë

Touareg 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 13:31 Makina , Tiranë

Touareg 3.0 nafte full options

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:36 Makina , Sarandë

��Touareg��Super okazion�� +355675942220

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:21 Makina , Tiranë

VW Touareg

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 15:30 Makina , Tiranë

Super mjet

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 12:51 Makina , Tiranë

Tuareg 3.0 tdi

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 23:27 Makina , Tiranë

Vw touareg viti 2019 naft 3.0 ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Mar 09:43 Makina , Tiranë

VW Touareg 2008 3.0 V6 TDI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 02:22 Makina , Tiranë

2012 VOLKSWAGEN TOUAREG V6

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:38 Makina , Shkodër

Toureg

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 23:55 Makina , Lezhë

Shitet per arsyje mos perdorimi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 16:50 Makina , Tiranë

Tuareg

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 21:47 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOUAREG, VITI 2011, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 18:53 Makina , Tiranë

Nuk është makin tregtari. Touareg 2011

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 06:56 Makina , Shkodër

Shitet Touareg 3.0 Nagte

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 10:25 Makina , Shkodër

Shitet touareg 3.0 Nafte

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 17:08 Makina , Shkodër

Touareg

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:02 Makina , Tiranë

Touareg

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999





Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Touareg në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touareg në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Gjej VW Volkswagen Touareg në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Touareg në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Touareg, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Touareg që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Sharan ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Touareg


Keni VW Volkswagen Touareg që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione