Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Tiguan ne Shitje | Gjithe Shqiperia


Mijera njoftime për VW Volkswagen Tiguan në Shitje me çmimet më të volitshme. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Tiguan ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.16 Mar 09:41
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw tiguan 2.0 nafte automat

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan ����

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 SUPER GJENDJE WOLFSBURG EDITION

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2014 VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 21:36 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 13 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI MIRE OKAZION DSG

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:28 Makina , Fier

VOLKSWAGEN TIGUAN 4motion

7 500 EUR

Sot 20:42 Dyqani Makina , Fier

VW Tiguan DSG 2.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 Makina , Tiranë

VW TIGUAN R LINE 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:18 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE BLUEMOTION 4Motion -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:50 Makina , Korçë

Okazion Vw Tiguan 2.0 TDI 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 Makina , Tiranë

Shitet tiguan 2.0 tdi 4motion

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:56 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0T 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0 benzin+Gaz 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 Dyqani Makina , Durrës

SHITET Tiguan 4 Motion - i ardhur nga Gjermania

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Dyqani Makina , Tiranë

VW TIGUAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:47 Makina , Lushnjë

VW TIGUAN ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, LEKURE, KAMER

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Tiguan 4 motion ardhur nga Franca

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

��TIGUAN��

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:24 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN OKAZION

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:24 Makina , Fier

SHITET VW TIGUAN

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:24 Makina , Lushnjë

OKAZION VW TIGUAN

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:15 Makina , Tiranë

���� VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 4MOTION Automatik����

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 Makina , Tiranë

VW TIGUAN KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0TDI 4 MOTION FULL OPTION

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:50 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:42 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 tdi 4 mition automat me dogan

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:15 Makina , Vlorë

Tiguan

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan ����

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:00 Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan ����

24 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:00 Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan ����

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Volkswagen TIGUAN 2.0 TDI 4motion

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4motion

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

Tiguan

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:15 Makina , Tiranë

Vw Tiguan full

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benzin PANORAMIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:38 Makina , Fier

TIGUAN 2.0 NAFT 2014 FULL OPSION

13 890 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Elbasan

VOLZVAGEN TIGUAN 2.0 NAFT (zvicra)

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

TIGUAN-4X4-AUTOMAT-OKAZION-FULL OPTION

23 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:50 Makina , Fier

Tiguan 2012 full panorama������������

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFTE PANORAMA SAPO ARDHUR

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 Makina , Tiranë

���� Tiguan Full Opsion����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:25 Makina , Elbasan

Tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Shitet Tiguan viti 2012 ne super gjendje

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

Tiguan-okazjoon

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina , Lushnjë

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat Full Panoram 240km

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /4MOTION /R.LINE EDITION / SUPER FULL EXTRRA

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

Vw tiguan2.0 nafte automat

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:27 Makina , Tiranë

Vw Volkswagen Tiguan 2.0 R Line Full Option

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 Makina , Tiranë

Shitet VW Tiguan 4MOTION

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 Makina , Kukës

Vw tiguan 2.0 automat 2012 ZVICRA��������

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Tiguan në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Tiguan në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Tiguan në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Tiguan që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Tiguan


Keni VW Volkswagen Tiguan që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione