Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen T5 Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:33 Makina , Kukës

Shes wv T5 viti 2009 Dizel 1.9 TDI

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 17:30 Makina , Kukës

Shes t5 i sapo ardhun gjendje perfekte per marakli

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 11:59 Makina , Kukës

VW T5 1.9 TDI TRANSPORTER PA DOGAN

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 23:44 Makina , Kukës

T5 dizel 186 mi km sapo ardhun

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 20:24 Makina , Kukës

Vw T5. 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:22 Makina , Kukës

Shitet Vw Transporter t5 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:35 Makina , Kukës

VW T5 2.0TDI i BLINDUAR Maksi gjatsia me Klime viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:06 Makina , Kukës

Shitet kamioncina

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 09:15 Makina , Kukës

Makin Polo 1.0 gaz benzin 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 16:29 Makina , Kukës

Shes Kombin T5 2.0 disel Tdi 8+1 ulse

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 17:14 Makina , Kukës

Shitet WV T5

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:54 Makina , Kukës

WV Transporter 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 17:04 Makina , Kukës

shes t5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 07:58 Makina , Kukës

VW T 5 diese 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 11:17 Makina , Kukës

SHITET FURGON VW T5 CARAVELLE

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 11:43 Makina , Kukës

Fugon wolksvagen 2.5

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Korr 10:08 Makina , Kukës

VW Transporter T5 2.0 TDI 6 shpejsi me Klime

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 22:03 Makina , Kukës

VW Transporter

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 22:42 Makina , Kukës

VW T5 1.9 TDI Me i Te Kuqe

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 12:49 Makina , Kukës

Vw Transporter 2.5 TD(I)

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 10:34 Makina , Kukës

T5

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 12:18 Makina , Kukës

Caravelle TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione