Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:49 ,

Volkswagen Transporter -2003

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Dyqani ,

VW Transporter 1.9 TDI

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 ,

Shitet VW Td5 Frigorifer,Motorr 1.9 Nafte, Viti 2009.

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 05:55 ,

Volkswagen Transporter 2.0 Tdo

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 10:24 ,

Volkswagen T5 viti 2008 2.5 Nafte Pa Dogan Maxi

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 19:28 ,

KAMIONET.VW.T5.FACELIFT. 2011

11 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 20:36 ,

shitet fugon volsvagen 1.9 dizel 1997

1 800 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Maj 18:33 ,

OKAZION SHITET 4000€ 1.9 NAFTE OSE NDROHET ME MAKINE TJETER

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:36 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:19 ,

Volkswagen transporter 2.5

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:42 ,

Volkswagen Transporter - 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:12 ,

Golf 5

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:01 ,

Golf 5

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 21:33 ,

‼️Wolkswagen transporter‼️

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 12:52 ,

Shitet T5 Caravelle

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 08:22 ,

Shitet Vw Transporter t5 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:18 ,

VW T5 Caravelle

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 17:07 ,

���� wv transporter 2015 automat ����

9 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:17 ,

Shitet

7 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:46 ,

Shitet

7 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 17:32 ,

wolswagen transporter

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:18 ,

VW CARAVELLE TRENDLINE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:13 ,

SHITET! VW Transporter 8+1 (2009)

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:53 ,

T5 kamio automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 08:41 ,

Multivan Individual T5 Full Full

24 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 10:12 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:41 ,

Volkswagen

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 15:58 ,

Volkswagen

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 18:13 ,

Volkswagen T5 Multivan

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 22:30 ,

OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 22:44 ,

OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 21:23 ,

Volkswagen T5 Multivan 2.0 TDI DSG Startline

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 13:58 ,

VW Transporter 2.0 Diesel

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 11:01 ,

VW Transporte 2.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 16:02 ,

Shitet kamjocine Volkswagen 1.9 nafte okazion 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 17:15 ,

shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:35 ,

VW T5 2.0TDI i BLINDUAR Maksi gjatsia me Klime viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 21:34 ,

vw caravell maxi automat full option

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 18:18 ,

Okazion Shitet kamiocina

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 23:25 ,

Volswagen T5✅

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 19:35 ,

Volswagen T5

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 13:31 ,

Volksvagen Transporter FRIGORIFER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 22:52 ,

Shitet fugon Volkswagen nafte 1.9

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 22:27 ,

Shitet Volkswagen transporter

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 11:08 ,

Golf5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 18:02 ,

Volkswagen Jetta 2008 Benzine Gas

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 21:09 ,

Volkswagen T5 Multivan

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Dhj 11:57 ,

Shitet kamiocina

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 15:07 ,

okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 12:32 ,

Furgon 8+1

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione