Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | T4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:45 ,

makine frigorifer makin frigorifer Transporter T4 frigorifer

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 17:39 ,

Volkswagen Touran 2005

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 09:47 ,

volswagen

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:01 ,

LUXURY VOLKSWAGEN

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 09:22 ,

volkswagen

1 650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 19:30 ,

shitet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Mar 20:44 ,

Eri

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 14:19 ,

VW Transporter (T4) 2.5 TDI 8+1

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Shk 17:01 ,

Shitet Touran 1.9 Aautomat viti 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 09:04 ,

okazion

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:19 ,

Okazion

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 08:17 ,

Makine Okazion

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 21:18 ,

Shitet Touran 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 17:41 ,

touran

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 16:19 ,

Okazion Volkswagen Transporter

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 12:03 ,

Kamjonqin Volkwagen transporter t4

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 11:04 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 20:15 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 22:31 ,

Shitet Vw touran gjendje perfekte!

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 22:30 ,

Touran ne shitje ..i sapo ardhur nga zvicra!liber sherbimi

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 01:13 ,

Shitet Vw touran gjendje perfekte!

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 12:03 ,

okazin kadi

4 489 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 22:56 ,

Shitet vw t4 1.9 naft ose nderrohet me a4 1.9 2002 portobaga

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 13:03 ,

Shess VW t4 gjendje perfekte 2.5 Liter Benzin

3 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:07 ,

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 14:15 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 14:30 ,

super OKAZION VW FOX

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 08:47 ,

Shes t4 2.5TDI 151 ps 4x4 syrno me.klim

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:56 ,

Ndrroj

2 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Pri 14:18 ,

VW T4 Caravalle 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 22:05 ,

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 16:41 ,

Gjendja e mjetit

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 15:52 ,

Shes golf 4

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 22:32 ,

Golf 4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 18:36 ,

VW Volskwagen

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 01:04 ,

VW T4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 21:07 ,

Vw Volkswagen trasportjer

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 12:27 ,

Shes VAN 7H KOMBI Vit prodhimi 2016 diesel nafte.

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 08:59 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 08:59 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 08:59 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 15:02 ,

shitet sepse kam makin tjeter

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 11:27 ,

Shitet

1 000 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 17:39 ,

VW Tiguan Benzine+Gaz

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 13:17 ,

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 07:56 ,

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 12:04 ,

VW POLO 2009 Nafte 1.4

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 16:43 ,

Shitet Furgon Volkswagen Caravelle 7+1 TDI 2500 ku

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 20:12 ,

VW Golf 4

3 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 19:01 ,

Shes t4 2.5TDI 151ps me kuqe 4x4syrno

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione