Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Golf , 36668
Passat , 13267
T3 , 111
T4 , 169
T5 , 353
T6 , 104
181 , 43
Amarok , 55
Arteon , 2
Beetle , 291
Bora , 560
Buggy , 6
Caddy , 3274
CC , 785
Corrado , 1
Crafter , 220
e-Golf , 165
Eos , 59
Fox , 133
ID.3 , 2
ID.4 , 21
Iltis , 2
Jetta , 881
Käfer , 6
LT , 111
Lupo , 542
New Beetle , 89
Phaeton , 466
Polo , 6480
Routan , 6
Santana , 6
Scirocco , 102
Sharan , 2176
T1 , 13
T2 , 31
Taro , 7
Tiguan , 1272
Touareg , 1659
Touran , 6056
up! , 35
Vento , 41
XL1 , 2

Mijera njoftime për VW Volkswagen në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Beetle, Jetta, Polo, Phaeton, Vento, Crafter, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.26 Mar 22:50
Linku:
Makina , Kavajë

Shitet Golf 6- fundi i 2011, full option

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw turan 2.0 nafte automat

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW JETTA

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 10:23
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Gofl 5

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2011 - VOLKSWAGEN JETTA 1.6 TDI - AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:31 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 Makina , Fier

.SHITET SHARAN 2.0 BENZIN 2007 .

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.0 TDI ❌❌

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

Golf plus

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

���� Tiguan Full Opsion����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Krujë

golf 1.9 tdi i porsa ardhur nga gjermani me dogan te paguar

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS...

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

vw golf

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Vlorë

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

vw touran

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Durrës

Automat

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 1.9 TDI,,VITI 2006 ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Fier

Golf 6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW JETTA

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6+ DSG

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF // 7 \\ * INDIVIDUAL * 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6 / 2.0 GTD / 170 HP / 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Vw Golf PLUS ‼️ 1.9 Nafte��Super mjet��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 3

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet polo

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

VW GOLF VII

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Volkswagen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:20 Makina , Kukës

golf 4 naft

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT ME LIBER

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

volkswagen passat 2002 1.9 Tdi

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Vlorë

Tiguan

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:20 Makina , Lushnjë

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Kukës

Vw caddy maxi

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Lezhë

��Shitet ose Nderrohet Golf 7-R Fabrike��

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS VITI 2010 MANUAL.1.6 TDI SUPER GJENDJE .5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:20 Makina , Kukës

Shitet vw caddy

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:18 Makina , Fier

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 Makina , Krujë

Touran 1.9 automat nafte dsg tdi 2009 ‼️5400€ okazion‼️

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Beetle, Jetta, Polo, Phaeton, Vento, Crafter dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen ne MerrJep.al


Keni VW Volkswagen që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Volkswagen shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione