Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Sharan ne Shitje | Gjithe Shqiperia


Mijera njoftime për VW Volkswagen Sharan në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Sharan në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Sharan ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 22:16 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:15 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:58 Makina , Fier

Sharan 1.8 Benzin Gaz 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:58 Makina , Fier

Sharan 1.8 Benzin Gaz 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:13 Makina , Fier

Vw Sharan 2007 Dopjo Klima

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 Makina , Fier

.SHITET SHARAN 2.0 BENZIN 2007 .

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:15 Makina , Durrës

shitet Sharon 1.9 naft

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Tiranë

Sharan 6+1 i vitit 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:50 Makina , Fier

Sharan 200 benzin Automat!!!!

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:27 Makina , Fier

Sharan 1.9 naft 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:29 Makina , Durrës

Sharan 1.8 T okazjon

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:26 Makina , Durrës

Sharan 1.8 T

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 Makina , Durrës

Sharan 1.8 T okazjon

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:52 Makina , Durrës

1.8 turbo benzin 2006 4000euro

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 14:15 Makina , Sarandë

VW Sharan 2011 7 vende Super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 18:25 Makina , Durrës

4500euro 1.8 turbo automat 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 12:27 Makina , Durrës

TOURAN 2.0 NAFT GJENDJA PERFEKT

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:55 Makina , Shkodër

KERKOJ SHARAN JESHIL PA LETRA

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 19:31 Makina , Elbasan

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 14:22 Makina , Mirditë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 20:07 Makina , Tiranë

VW Sharan 1.8T Benzin-Gaz Automatt

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 12:42 Makina , Tiranë

VW Sharan 1.9 automat 6 vende sapoardhur

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 11:49 Makina , Tiranë

Shitet volzvagen sharon vitit 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:09 Makina , Tiranë

��VW-Sharan��

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 09:26 Makina , Lezhë

Shes sharonin ne gjendje te shkelqyer...0685820801

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 18:57 Makina , Durrës

VW SHARAN 2.0 BENZIN + GAZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:17 Makina , Kukës

Volkswagen sharan

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 21:37 Makina , Korçë

Shitet sharan super gjendje.1.9 nafte 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 19:39 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION 230.000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 15:49 Makina , Mirditë

SHITET

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 19:14 Makina , Lushnjë

Volkswagen Sharan

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 15:57 Makina , Tiranë

Shitet Sharan 1.9 tdi me dy t kuqe

3 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 15:18 Makina , Fier

Okazion

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 11:40 Dyqani Makina , Durrës

VW Sharan 2.0 TDI Automat 7 vende Full Extra ����

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 08:38 Dyqani Makina , Durrës

VW Sharan 2.0 TDI Automat (7 vende) Full Zvicra ����

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 14:52 Makina , Tiranë

Volkswagen- Sharan 1.9Tdi 5,800€ - I Diskutueshem

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 09:48 Dyqani Makina , Durrës

VW Sharan 2.0 TDI 4Motion BlueMotion Zvicra ����

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:42 Makina , Pogradec

Vw Sharan Pogradec

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 17:10 Makina , Kukës

Sharan 1.9 tdi automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:48 Makina , Gramsh

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 04:49 Makina , Fier

VOLKSWAGEN SHARAN 6+1 MOTORR BENZIN 200CC

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 21:49 Makina , Tiranë

Vw sharan 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 18:51 Makina , Dibër

Shitet dhe nrrohet 2.500 lek

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 19:59 Makina , Tiranë

VW Sharan 2.0 tdi

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:03 Makina , Tiranë

Shitet Volswagen Sharon 1.9 Tdi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:00 Dyqani Makina , Elbasan

WOLKSWAGEN SHARAN 2015 OFERTE 14999 DERI 28.02.2023

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 13:17 Makina , Tiranë

Shitet : SHARAN 2.0 TDI 2009

1 111 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 22:30 Makina , Tiranë

SHITET SHARON VOLSWAGEN

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Sharan në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Sharan në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Sharan në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Sharan në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Sharan,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Sharan që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Sharan ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Sharan


Keni VW Volkswagen Sharan që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit makina shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione