Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Sharan Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Sharan | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Mar 10:17 Makina , Kukës

Volkswagen sharan

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 17:10 Makina , Kukës

Sharan 1.9 tdi automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 21:49 Makina , Kukës

Shitet!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 21:42 Makina , Kukës

Shitet!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 05:35 Makina , Kukës

Sharan 1.9 Ekonomik

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 15:38 Makina , Kukës

Sharan 1.9 Ekonomik

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 21:31 Makina , Kukës

Sharan

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 21:23 Makina , Kukës

Shitet Sharon Volkswagen

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 09:53 Makina , Kukës

VW SHARAN 2.0 TDI Automatic 2012 ��������

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:24 Makina , Kukës

Sharon 6+1

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:38 Makina , Kukës

Wolsvagen Sharon

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 21:44 Makina , Kukës

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 14:53 Makina , Kukës

Shitet nderrohet me makin automat

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 13:14 Makina , Kukës

Sharan

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 17:26 Makina , Kukës

Okazion

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 22:27 Makina , Kukës

Sharon 99 me letra

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 10:34 Makina , Kukës

shes sharan 2.8

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:07 Makina , Kukës

shes sharan 2.8

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 19:13 Makina , Kukës

Sharon 1.9

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 11:16 Makina , Kukës

✔Sharan

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 23:58 Makina , Kukës

Sharon 1.9

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 17:30 Makina , Kukës

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 22:58 Makina , Kukës

shitet

2 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 08:20 Makina , Kukës

Sharon 1.9

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:15 Makina , Kukës

Sharon

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 13:05 Makina , Kukës

Sharon

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 17:38 Makina , Kukës

Sharon

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 10:35 Makina , Kukës

Sharan Volkswagen 1.9 di te kuqe me letra 2.5 milion

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 11:47 Makina , Kukës

VW sharan

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 18:36 Makina , Kukës

Shitet sharon 2008 motorr 1.9 nafte ne gjendje shum te mire

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 19:48 Makina , Kukës

Vw Sharan 2.0 2010 DSG

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 17:58 Makina , Kukës

VW Sharan 1.9 t(di) 6+1 euro4+

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 13:27 Makina , Kukës

Sharan 2005 1.9 manual

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Nën 08:34 Makina , Kukës

Vosvagen sharon

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 18:35 Makina , Kukës

Shitet ose ndrrohet

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:20 Makina , Kukës

Sharan 2.0 2010 DSG

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 22:27 Makina , Kukës

Sharan nga Zvicra

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 18:01 Makina , Kukës

VW Sharan 1.9 t(di) 6+1

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 13:38 Makina , Kukës

Shitet + ndrrim

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 08:02 Makina , Kukës

Sharan 2004 letrat te sapo paguara per 1-vit

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 02:28 Makina , Kukës

Sharan

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:42 Makina , Kukës

Shitet ose ndrrohet sharani 1.9 tdi i thjesht

2 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 09:07 Makina , Kukës

Sharan 2006 VW gaz benzin me dogane super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:40 Makina , Kukës

Sharan

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 10:09 Makina , Kukës

Shitet Sharon 1.9 naft me letra

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 19:16 Makina , Kukës

Sharan

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 11:25 Makina , Kukës

VW Sharan

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 18:23 Makina , Kukës

Okazion Shitet volzvagen Sharon 6+1 eshte 4×4

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 08:47 Makina , Kukës

shitet sharon 1.9 naft me letra te paguara per nje

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Sharan | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione