Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Scirocco Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | VW Volkswagen Scirocco | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:01 Makina , Korçë

1.4 TSI scirocco

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:49 Makina , Tiranë

Shitet VW Scirocco

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 20:20 Makina , Tiranë

Scirocco

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:54 Makina , Tiranë

VW SCIROCCO

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Mar 02:23 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET VW VOLKSWAGEN SCIROCCO 2009

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 22:35 Makina , Tiranë

Scirocco 1.4 Tsi

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 19:59 Makina , Tiranë

VW Scirocco 2.0 tsi

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 22:17 Makina , Fier

VW Scirocco

7 000 EUR

06 Shk 13:53 Makina , Shkodër

Okazion Scirocco 2010

46 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 10:14 Makina , Tiranë

Scirocco

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 10:51 Makina , Tiranë

Volswagen Scirocco 1.4 TSI 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 02:48 Makina , Tiranë

Shitet

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 19:21 Makina , Sarandë

Shitet 1.4 benzine VW Scirocco

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 09:18 Makina , Tiranë

Sccc

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 19:24 Makina , Tiranë

Scirocco

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 20:29 Makina , Elbasan

okazion 1.4 benzin gaz super mjet

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 19:13 Makina , Tiranë

Scirocco

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 18:25 Makina , Tiranë

Tttrrr

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 17:58 Makina , Tiranë

Scirocco

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 00:37 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Scirocco 1.4 TSI.160 ps

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Sht 17:21 Makina , Tiranë

WV Scirocco 2011 full Option

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 17:18 Makina , Tiranë

Wv Scirocco 2011 full option.

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 17:48 Makina , Tiranë

OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 10:57 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 12:03 Makina , Tiranë

WV SCIROCCO OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:19 Makina , Lushnjë

Wolkswagen sciroco 1,4 benzin tsi

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Pri 20:07 Makina , Lushnjë

Wolkswagen sciroco 1,4 tsi

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Pri 12:25 Makina , Lushnjë

Super okazion !!

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Shk 23:58 Makina , Tiranë

Sciroko golf 2009 1.4 benxine manulae 6 marshe

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 19:52 Makina , Berat

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Jan 22:35 Makina , Tiranë

Scirocco

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 14:04 Makina , Elbasan

Super okazion

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 22:00 Makina , Tiranë

VW Scirocco 1.4 TSI Automat

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 12:43 Makina , Berat

Volkswagen Scirocco

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Tet 13:59 Makina , Tiranë

Vw Scirocco 2010 ne shitje

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Tet 11:46 Makina , Tiranë

Vw Scirocco 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Gush 01:18 Makina , Tiranë

Scirocco 2010 Shitet Ndrrohet

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 02:46 Makina , Tiranë

Scirocco Mundesi Nderrimi

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 13:24 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet VW Scirocco 2011 Automatike Nafte 8000 EUR

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:47 Makina , Tiranë

Vw Scirocco benzin 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 02:05 Makina , Tiranë

Golf scirocco

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 11:52 Makina , Tiranë

Golf scirocco 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Mar 23:10 Makina , Tiranë

Volswagen scirocco

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 10:58 Makina , Tiranë

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:45 Makina , Tiranë

Shitet VW Scirocco 2011 Automatike 9000 EUR

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 14:11 Makina , Tiranë

Okazion

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 10:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI Allstar

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Jan 13:10 Makina , Tiranë

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI Allstar DSG

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Tet 15:24 Makina , Durrës

Shitet

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | VW Volkswagen Scirocco | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione