Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Polo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Polo në Shitje me çmimet më të volitshme. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 00:51 Makina , Shkodër

Polo

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Volkswagen Polo 1.2 TDI R line

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:43 Makina , Fier

Polo R-Line

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 Makina , Fier

Polo 1.4 me 4 pistona 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.2 Nafte Manuale Viti 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:29 Makina , Tiranë

Shitet polo 1.6 naft automatik

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:23 Makina , Tiranë

Vw polo

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 Makina , Korçë

���� Volkswagen Polo 1.2TDI COMFORTLINE����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:15 Makina , Tiranë

Polo 1.6 naft 2010 manual !

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo-1.2 Benzin Gaz-2008-XHAMA TE ZINJ ME CERTIFIKAT

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 Makina , Tiranë

Shitet Polo 1.9SDI nafte

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:54 Makina , Vlorë

Polo 1.4 TDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:25 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Polo Cross 1.6 nafte K. Manuale Viti 2012 140

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:18 Makina , Durrës

Polo 1.9 Tdi super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:14 Makina , Durrës

Polo 1.4 nafte (2006)

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 Makina , Tiranë

Okazion polo

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:45 Makina , Durrës

VW Polo 1.2 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:42 Makina , Durrës

VW Polo Automatike

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:26 Makina , Elbasan

Vw polo 1.4

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:11 Makina , Elbasan

Polo.benzin.gaz.

1 490 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:42 Makina , Kucovë

OKAZION 1300€

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:17 Makina , Fier

Volkswagen polo

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 Makina , Krujë

����POLO 1.4 BENZIN ME DOGAN����

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:36 Dyqani Makina , Shkodër

�� Okazion Shitet Polo 1.6 Blumotion 2010

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Makina , Elbasan

Polo

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:53 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:25 Makina , Durrës

VW Polo 1.6 TDI, 2012, Automat, Panorama,

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:00 Makina , Elbasan

Polo automat 1.4 benzin

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:09 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet polo 2008 motorr 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:01 Makina , Tiranë

Vw Fox 107 mij km

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:46 Makina , Tiranë

PoLo 1.4 GTI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:39 Makina , Kavajë

Vw polo viti 2007 cmimi 3300 euro i diskutuar

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:44 Dyqani Makina , Durrës

Volkswagen Polo Automat naft

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:25 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO 1.2 NAFTE MANUALE 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:13 Makina , Fier

WOLSWAGEN POLO. 1.4 BENXIN. VITI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 07:48 Dyqani Makina , Durrës

����VW POLO CROSS 1.4 BENZIN VITI 2005����

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:08 Makina , Elbasan

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:00 Dyqani Makina , Tiranë

VW Polo ����

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 22:57 Makina , Durrës

VW POLO 1.2 NAFTE VITI 2011 SUPER EKONOMIKE

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:14 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.2 NAFT V 2010 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:14 Makina , Durrës

❌W VOLKSVAGEN POLO 1.6 NAFT V 2011 AUTOMAT ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:11 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.2 BENZIN MANUALE ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 19:36 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN POLO, VITI 10/2008, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 18:45 Makina , Vlorë

POLO 1.6 NAFTE 2009

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:08 Dyqani Makina , Tiranë

Vw Polo 1.4 Benzin Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 13:44 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO 2007 MANUAL1.4 DIESEL

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:40 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO 1.2 BENZINE/GAS MANUAL 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 11:35 Makina , Tiranë

vw polo 2007 1.4 naft manual

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 10:34 Makina , Tiranë

vw polo 2006 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 10:08 Dyqani Makina , Tiranë

POLO 1.2 BENZINE+GAZ MANUALE SUPER EKONOMIKE

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Polo në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Gjej VW Volkswagen Polo në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Polo në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Polo ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Polo


Keni VW Volkswagen Polo që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Polo shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione