Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Polo Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Polo | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 21:16 Makina , Berat

Polo me klima

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 20:01 Makina , Berat

POLO 1.2 VITI 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 14:48 Makina , Berat

POLO 1.2 VITI 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 20:25 Makina , Berat

VOLKSWAGEN POLO 1.2 TSI DSG

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 09:01 Makina , Berat

Shitet vw polo 1.2 benzine

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 10:55 Makina , Berat

Shitet makina

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 02:01 Makina , Berat

Polo

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 14:08 Makina , Berat

lusian

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 12:21 Makina , Berat

Wolkswagen

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 09:23 Makina , Berat

Shitet Polo 2015 1.4 naft

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 07:47 Makina , Berat

Shitet nderrohet me c class benzin gas automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 11:57 Makina , Berat

Shitet nderrohet me c class benzin gas automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 12:42 Makina , Berat

VOLKSWAGEN POLO 1.2 TSI DSG

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 15:32 Makina , Berat

Polo me KLIMA

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:53 Makina , Berat

Okazion.

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 19:31 Makina , Berat

Polo 1.2 benzin gas fabrike viti 2008 super gjendje✅

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 09:21 Makina , Berat

VOLKSWAGEN POLO 1.2 TSI DSG

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 04:27 Makina , Berat

SHITET VOLKSWAGEN POLO 1.2 TSI DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 18:53 Makina , Berat

Polo 1.2 benzin gas fabrike viti 2008 super gjendje✅

29 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 12:42 Makina , Berat

Golf Polo

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:01 Makina , Berat

1500€ SUPER OKAZIONN

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 15:46 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Polo 1.2 TSI,

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Jan 09:55 Makina , Berat

Shitet Ndrrohet

1 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Dhj 09:17 Makina , Berat

Shitet per arsye mosperdorimi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 09:17 Makina , Berat

Shitet per arsye mosperdorimi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Tet 10:44 Makina , Berat

W polo

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 22:50 Makina , Berat

Shitet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 12:03 Makina , Berat

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 10:45 Makina , Berat

Shitet VW Volkswagen Polo

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 18:38 Makina , Berat

POLO

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 17:28 Makina , Berat

Shitet Polo ne gjendje te mire

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:07 Makina , Berat

Wolswagen Polo

115 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:32 Makina , Berat

Polo 1.2 Benzin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 11:17 Makina , Berat

Makina eshte ne gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 03:41 Makina , Berat

shitet polo 1.4 benzinë

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:26 Makina , Berat

Shitet WV Polo 1.4 Benzin

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 19:48 Makina , Berat

Polo

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 19:49 Makina , Berat

1.2 nafte super gjendje per me shume kontakt

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 10:05 Makina , Berat

VW Polo benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 18:05 Makina , Berat

Shitet polo

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:32 Makina , Berat

VW Polo ����OKAZION ���� vetem per Janarin

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 09:55 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Polo

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 12:33 Makina , Berat

SHITET 1.4 NAFT

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 11:10 Makina , Berat

polo

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 13:29 Makina , Berat

VOLKSWAGEN POLO AUTOMATIK

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 12:08 Makina , Berat

Volkswagen polo 1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 21:06 Makina , Berat

Volswagen Polo1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 20:46 Makina , Berat

Volswagen Polo 1.4 Nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:58 Makina , Berat

VW Polo 1.2 Benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 10:48 Makina , Berat

Polo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Polo | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione