Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Phaeton Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Phaeton | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:06 Makina , Tiranë

PHAETON 3.2 BEZIN 4500€ GAZ PRINC GJENDJE E SHKLQYER

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:43 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN PHAETON-08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:52 Makina , Tiranë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Makina , Tiranë

Vw Phaeton 2008 Automatik

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:50 Makina , Tiranë

PHAETON 4500 € 3.2 GAZ PRINC SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 00:28 Makina , Tiranë

Phaeton 4x4

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:38 Makina , Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 15:05 Makina , Tiranë

Phaeton lungo 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 15:05 Makina , Tiranë

Phaeton

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:48 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 12:28 Makina , Tiranë

Wv phaeton select 3.0 tdi 2007 perfekt 5700€

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 13:10 Makina , Tiranë

Shes phaeton. Ne gjendje supe

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 12:23 Makina , Tiranë

phaiton 3.0 tdi 4mation viti 2011

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 17:52 Makina , Tiranë

Okazionn 5700€ PHAETON 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 14:03 Makina , Tiranë

OKAZION VW PHAETON 4.2 V8 /BENZIN-GAZ

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 19:37 Makina , Tiranë

Shes/Nderroj Volkwagen Paheton

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:24 Makina , Tiranë

Phaeton benzin gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 20:41 Makina , Tiranë

Phaeton 3.2 Benzine Gaz

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 12:47 Makina , Tiranë

Shitet phaeton 2015 okazion!

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 19:51 Makina , Tiranë

vw phaeton Lungo 3.0 naft viti 2015 mundesi ndrimi

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 19:02 Makina , Tiranë

Phaeton 3.0 3D Model 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 18:18 Makina , Tiranë

Phaeton 3.0 3D Model

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:41 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Phaeton V12 benzine/gaz (kamio me difekt)

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 09:57 Dyqani Makina , Tiranë

BYD-Han 2022 EV genesis 610km 4WD exclusive Edition

54 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 15:49 Makina , Tiranë

shitet phaeton

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 01:50 Makina , Tiranë

Shitet-Ndrrohet Passat Phaeton !

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 13:11 Makina , Tiranë

Shitet wolswagen Pasat 2010 1.4 Benzin Daz (Metan}Fabrike ne

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 18:44 Makina , Tiranë

Okazion 10 000 Euro .Gjendje shume e mire.

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 20:03 Makina , Tiranë

Phaeton 3.0 4x matic 3D facelift

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 06:52 Makina , Tiranë

SHITET VW PHAETON OSE NDRROHET VETEM ME MAKIN AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 23:06 Makina , Tiranë

Vw phaeton 3.0d lungo

450 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 14:55 Makina , Tiranë

Phaeton

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 12:30 Makina , Tiranë

SHITET VOLKSWAGEN PAHETON

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 20:38 Makina , Tiranë

Volkswagen phaeton Full OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:23 Makina , Tiranë

Shitet Phaeton individual

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 16:41 Makina , Tiranë

vw phaeton

3 899 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 19:13 Makina , Tiranë

Vw Phaheton 3.0 Diesel .Lux packet -Full

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:35 Makina , Tiranë

Okazion 10 000 Euro .Gjendje shume e mire.

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 19:43 Makina , Tiranë

Shitet me Super cmim okazion Volkswagen Phaeton

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:14 Makina , Tiranë

VW Phaeton Exlusive 6.0 W12

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 15:42 Makina , Tiranë

Shitet Phaeton individual

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 20:51 Makina , Tiranë

Okazion !!! Phaeton 3.0 TDI Full option

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:18 Makina , Tiranë

Okazion vilkswagen phaeton 3.2 benzine gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 04:17 Makina , Tiranë

Makine ne shitje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 04:17 Makina , Tiranë

Makine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 04:17 Makina , Tiranë

Makine

4 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:18 Makina , Tiranë

OKAZION 9500€

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 20:17 Makina , Tiranë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 21:16 Makina , Tiranë

Shitet per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 07:39 Makina , Tiranë

wolsvagen pajton

50 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Phaeton | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione