Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Phaeton Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | VW Volkswagen Phaeton | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:51 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion 9.999€ mos pysni cmim tjeter

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion 9.999€ padiskutueshem

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

VW Volkswagen Phaeton full OKAZION ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:06 Makina , Tiranë

PHAETON 3.2 BEZIN 4500€ GAZ PRINC GJENDJE E SHKLQYER

4 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:53 Makina , Pogradec

Vw PHATEON 300D PRESIDENCIAL SUPERRR FULL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN PHAETON-08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:52 Makina , Tiranë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Makina , Tiranë

Vw Phaeton 2008 Automatik

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:56 Makina , Durrës

❗️Volkswagen PHAETON INDIVIDUAL❗️

6 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 09:03 Makina , Kavajë

VW Phaeton V12 6.0 Benzine

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 01:42 Makina , Kurbin

shes ose nderroj me nje makin familjare

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 13:50 Makina , Tiranë

PHAETON 4500 € 3.2 GAZ PRINC SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 08:13 Makina , Pogradec

Phaeton

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 00:28 Makina , Tiranë

Phaeton 4x4

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:38 Makina , Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:30 Makina , Durrës

�� OKAZION per pak dite

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:05 Makina , Tiranë

Phaeton lungo 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 15:05 Makina , Tiranë

Phaeton

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:48 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 16:55 Makina , Fier

SHITET VW PHAETON 3.0 TDI OKAZION NDERROHET

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 12:28 Makina , Tiranë

Wv phaeton select 3.0 tdi 2007 perfekt 5700€

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 18:08 Makina , Elbasan

Volkswagen Phaeton 3.0v6 dpf off sapo ardhur

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:35 Makina , Elbasan

����Phaeton Volkswagen sapo ardhur nga���� me dogan

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 00:00 Makina , Shkodër

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:10 Makina , Tiranë

Shes phaeton. Ne gjendje supe

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 11:47 Makina , Vlorë

Okazion 3.2 Benzine-Gaz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 12:23 Makina , Tiranë

phaiton 3.0 tdi 4mation viti 2011

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 02:23 Makina , Durrës

OKAZION!!!

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 21:49 Makina , Durrës

‼️VW PHAETON 4.2 BENZIN-GAZ FULL OPTION LUNGOO‼️

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 20:18 Makina , Kukës

VW PHAETON EKSLUZIV 3.0 TDI ME DOGAN VITI 23/12/2012 ME FULL

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 17:52 Makina , Tiranë

Okazionn 5700€ PHAETON 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 00:15 Makina , Kavajë

Okazion Super Volkswagen Phaeton Presidential!! Urgjente

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Dhj 09:45 Makina , Fier

Volkswagen PHAETON

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 22:25 Makina , Fier

Shitet & ndrohet PHAITON 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 19:53 Makina , Elbasan

Volkswagen Phaeton 3.0 Naftë

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 14:03 Makina , Tiranë

OKAZION VW PHAETON 4.2 V8 /BENZIN-GAZ

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 19:37 Makina , Tiranë

Shes/Nderroj Volkwagen Paheton

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:22 Makina , Durrës

volkswagen phaeton

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 11:08 Makina , Krujë

Phaeton 3.0 2012 Shitet 8500 euro per pjese

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:23 Makina , Bulqizë

Volkswagen Pheaton 3.0 V6. TDi

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:20 Makina , Bulqizë

Vw Pheaton Per shitje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 12:25 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 02:19 Makina , Berat

phaeton 3000 tdi

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 21:57 Makina , Berat

Phaeton 3000 tdi

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 02:58 Makina , Fier

Volswagen Phaeton

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:24 Makina , Tiranë

Phaeton benzin gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 20:41 Makina , Tiranë

Phaeton 3.2 Benzine Gaz

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 12:47 Makina , Tiranë

Shitet phaeton 2015 okazion!

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | VW Volkswagen Phaeton | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione