Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Phaeton Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Phaeton | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:25 Makina , Berat

✅��Vw Phateon 3.0 Nafte Viti 2008 Automatike Full Extra "IND

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:35 Makina , Tiranë

Shitet Phaeton e 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:07 Makina , Tiranë

wv paenton

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
I zënë
20 Sht 19:21 Makina , Tiranë

SHITET SUPER GJENDJE FULL OPSION

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 12:53 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:56 Makina , Durrës

✨VOLKSWAGEN PHAETON✨

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

BYD-Han 2022 EV genesis 610km 4WD exclusive Edition

54 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
07 Sht 21:53 Makina , Tiranë

Phaeton 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 01:07 Makina , Elbasan

VW Phaeton

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 09:51 Makina , Tiranë

Phaeton 3.0diesel Full

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 23:37 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 3.0 DIESEL 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 23:33 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 3.0 DIESEL 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 21:18 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 15:08 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 TDI V6

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:54 Makina , Durrës

✨VOLKSWAGEN PHAETON✨

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 12:46 Makina , Tiranë

Shes/Nderroj Volkwagen Paheton

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 07:21 Makina , Tiranë

Wolcwagen

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 16:02 Makina , Elbasan

PHAETON 2012 3.0 DIESEL LUNGO FULL OPSION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 15:50 Makina , Elbasan

PHAETON 3.0 LUNGO DIESEL 2012 FULL OPSION

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 15:18 Makina , Elbasan

PHAETON 2012 3.0 NAFTE FUKK OPSION OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 15:14 Makina , Elbasan

OKAZION PHAETON 2012 3.0 DIESEL FULL OPSION

11 509 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 13:18 Makina , Tiranë

Phaeton full option shitet ose nderrohet

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 21:43 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 NAFTE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 21:39 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 NAFTE FULL

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 13:34 Makina , Fier

Okazion Automat

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:29 Makina , Tiranë

Okazion Volksvagen Phaeton 3.0 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 00:58 Makina , Elbasan

��Volkswagen Phaeton 3.0v6 Sapo Ardhu Nga������

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 14:21 Makina , Tiranë

Makina me qera VW PHAETON 40euro dita

40 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:48 Makina , Elbasan

PHAETON 2012 3.0 NAFTE LUNGO

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 15:45 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 DIESEL

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 15:42 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 DIESEL

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 15:48 Makina , Elbasan

PHAETON 2012 LUNGO 3.0 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 15:48 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 DIESEL

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 15:48 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 DIESEL

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 15:45 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 DIESEL

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 19:32 Makina , Tiranë

Volkswagen Phaeton 3.2 Benzine Gas

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 15:03 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 3.0 DIESEL 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 15:00 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 3.0 DIESEL 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 14:57 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 2012 3.0 NAFTE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 14:57 Makina , Elbasan

PHAETON LUNGO 3.0 DIESEL 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 21:58 Makina , Tiranë

Shitet Phaeton

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 21:49 Makina , Pogradec

Phaeton

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:52 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:28 Makina , Tiranë

Phaeton 3.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 08:31 Makina , Tiranë

Phaeton lungo 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 08:31 Makina , Tiranë

Phaeton

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:25 Makina , Tiranë

Okazion Phaeton 3.0 2008

5 999 EUR

09 Maj 05:32 Makina , Tiranë

Shitet ndrrohet me makin me te re +|-

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 02:07 Makina , Durrës

Phaeton Extra Full

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:45 Makina , Tiranë

Shitet phaeton

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Phaeton | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione